Transferler belli ama sizce bu sene futbolda kim şampıyon olur?

Şampıyon takım kım olur işte ne dahada deyatlısını bılmıyorum

• GS
    33% (4)28% (8)29% (12)Oy Ver
  • FB
    33% (4)38% (11)37% (15)Oy Ver
  • BJK
    25% (3)28% (8)27% (11)Oy Ver
  • BURSA
    9% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • TRABZON
    0% (0)3% (1)2% (1)Oy Ver
  • DİĞER
    0% (0)3% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Abi ben Fenerbahçe'liyim. Transflerler çok iyi ama takımın oturması lazım. Oturacaktır 3-4 haftaya ve en favori biziz. Ama ben Beşiktaş'tanda çekiniyorum Q7 Göökhan Töre Mario Gomez falan fena adamlar.

Ben 1. ve 2. nin Fb ya da BJK'den oalcağını 3. nün ise Gs ollacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• F e n e r b a h ç e

0|0
    0|0
  • SOn şampiyon yoluna devam eder gibi ama diğerleride güçlendi iyi yarış olur :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray olacak. Her şey transfer değil. Shakhtar maçında gördük "Hayaller van persie, gerçekler tam tersie" 😄

0|0
    0|0
  • fenerbahceliyim. Transferlere güvendik gaza geldik. iki sene şampiyonlar ligini bekledik. Daha ilk turdan elendik.
    Sabahlar olmasın tayfuuunnn 😞😞😞

0|0
    0|0
  • Galatasaray daha transferi bitirmedi. Eğer vizyonsuzlukla transfer dönemini bitirirlerse şimdiden Fenerbahçe şampiyon diyebiliriz. Beşiktaş da aradan sıyrılıp liderliği alabilir ama tek zayıf noktaları stadları yok.

0|0
    0|0
  • diğer seçeneğine ilk oyu vererek geleneksel trolleme festivalini başlatıyorum.
    not:kalesinde ayı olan takımın taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Feneri ligde ve uefada görün bakalım sistem takımı yok oralarda shakhtar gibi hem takımda birbirine alışacak bekleyin ve görün ^^

0|0
    0|0
  • Niğdespor 1. olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ligin favorisidir bence şampiyon da olucaktır..😉👍🏼

0|0
    0|0
  • Feneve 4 yıldız yok
    şampiyon belli GALATASARAY❤💛

0|0
    0|0