Bir erkek bir kızın neden peşinden koşar?

bir erkek bir kızın nzm peşnden koşar? yani ne olması gerekio peşinden koşturması için?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• bunun cevabını biliyorum ama sebebini bilmiyorum.

ilk başta çok iyi olucaksın ne derse yapıcaksın. o inadına kötü olacak sen inadına iyi olacaksın. hep böyle müthiş bir sevgin olduğunu göstereceksin ta ki "bu kız benden kopamaz abi, ne yaparsam bişey demiyo baksana" diyene kadar. bunu demeye başladığı anda çok fazla uzatmadan bir seferde o ilgiyi şefkati, anlayışı ondan bir seferde geri çekiceksin. bir hata yapsın ve bu hata cciddi bi hata olsun ve bu hatadan dolayı onu terket, ama irtibatını tamamen kesme. sen kendin istemedikçe ona mesaj atma. o yazarsa da cevap verme. buraya kadar olan kısımda çok fazla zaman ve paran gidebilir.

yeni sevgili bulamaz, bulsa da senden iyi olamaz( zaten hep bunu düşünecek. senin iyi olduğunu ve senden daha iyisini asla bulamayacağını düşünecek). ondan sonra yalvara yakara kapında bile yatar. o saatten sonra istediğin kadar süründürebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• çok ergence bir soru. bu sorunun cevabı sana bir şey kazandırmaz. akıllı isen kendi doğal ve olağan yaşamına devam edersin. hoşuna giden birisi varsa bunu onunla konuşursun.

0|0
    0|0
  • Bir erkek bir kızın peşinden neden koşar düşüniyimmm... ımmmmm 1 dk bulacağım... buldum imkansız gözüyle bakıyorsa kıza kesin elde etmek ister kolay lokma olduğunu anlar ise hiç uğraşmaz kolay olan hiçbir şey değerli değildir yani peşinden koşmaya değmez .

0|0
    0|0
  • etkilenmesi lazım kızdan ve ne bilim kız biraz yaklaşıp biraz uzaklaşması lazım yani merak ettirmesi lazım erkeği herşeyi anlatmaması lazım erkeğe erkek sorduğunda nazlanarak cevap vermesi lazım erkekler basit kızlarla gönül eğlendirir zor kızların peşinden koşarlar hep fazla umursama ama çokta yapma yani bunu umursamamazlığı ne yokluğunu ne varlığını hissettir

0|0
    0|0
  • kız "ELİM SENDE" diyip kaçmaya başlar.. erkekte mecbur kovalar...

2|0
    0|0
  • Peşinden koşturup ne yapacaksın, bence temiz , doğru ve düzgün, iyi niyetli birini bulursan sen peşinde koş ...

0|0
    0|0
  • kızın bişi yapmasına gerek yok erkek ya aşık olacak yada cinsel istek duyacak anca koşar peşinden yoksa kız heidi klum olsa ne yazar ;)

0|0
    0|0
  • çocuğun mal olması lazım kızın da fazla işini bilen tiplerden olması lazım

0|0
    0|0
  • Aşık olması, hoşlanması, çekicilik vs. yeterli gibi..

0|0
    0|0
  • Bir erkek eğer bir şey hissetmiyorsa

yada onda birşey görmüyorsa peşinden koşmaz

ama herşey sende bitiyor o çocuğa gerekli ilgiyi gösterirsen mücadele edersen kazanırsın

sonunda mutlu sen olursun.

0|0
    0|0
  • 23 nısan kıyafetlerını cıkardıgında

0|0
    0|0
  • aşık ve ya sevmesı gerek bence

0|0
    0|0
  • koşanın avcı kaçanın av olması gerekiyor..

0|0
    0|0
  • asik olmadigim bi kizin pesinden kosmam ..onda da umutlarim tukenene kadar

0|0
    0|0
  • Bul bir gerizekalı sen birşey yapmasanda o koşar.. Koşmaya programlı..

0|0
    0|0
  • aşık olması lazım

0|0
    0|0
  • Yüz vermemesi yeter bence

0|0
    0|0
  • çokgüzel ve ilgisiolması gerek

0|0
    0|0
  • aşk olması lazım aşkkkk

yoksa kimse kimsenin peşinden koşmaz

0|0
    0|0
  • zor bi soru, kız çekici olacak etkileyici olacak sexy olacak vs. vs.

0|0
    0|0
  • doğrusu bu devirde kız biraz gösterip vermesin erkek almak için peşinden koşar merak etme :)

0|0
    0|0
  • firikik verince koşar

0|0
    0|0
  • Göğüsleri büyük beli de ince güzel yüzlüyse koşarım tutamaz kimse beni :D

0|0
    0|0
  • ben memelerini beğenmişsim ve verme potansiyeli varsa koşarım. Dürüstçe söledim yalan yok.

0|0
    0|0
  • birlikte olmak için

0|0
    0|0
  • sevmesi gerekiyor ve kızın pas vermemesi gerekiyor :)

-güzelleşeceksin önce fizikle etkileyeceksin yoksa için ne kadar iyi olursa olsun tırt

-bakımlı olacaksın

-kibar olacaksın

-ısınacak sana

-sonra sen ölü takliti yap 40 gün ağıt yakar :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeği peşine takmak değil mühim olan ki erkek da içinde art niyette olabilecek her türlü sebeple koşabilir. Önemli olan mümkün olduğunca doğal olmak, doğal davranmak. Seni tüm doğallığınla sevip, kabul edecek bir erkek yakınlık göstermedikten sonra dünya peşinde koşsa neye yarar ki.

0|1
    0|0
Yükleniyor...