Kendinizi çaresiz kalmış hissettiniz mi hiç?

Kendinizi çaresiz kalmış hissettiniz mi hiç?

şöyle ki, düşünün film izleyeceksiniz, dvdyi ayarladınız, ışığı kapattınız, yerinize uzandınız battaniyeyi üstünüze örttünüz ve bir baktınız ki dvdnin kumandası masanın üstünde duruyor :D hah işte çaresiz kaldığınız an odur bence, kalkmıyacaksınız ama filmde başlamayacak :D

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• : ) bu gerçek bi çaresizlik

bak bi tane daha pijamalarımı giyiyorum dişlerimi fırçalıyorum yatağımı yapıp büyük bi hevesle girip yorgana sarılıyorum gözlerimi yumuyorum ama bi türlü etraf karanlık olmuyo çünkü gözlerimi hafif aralıyıp etrafa baktığımda odanın taaaa ucundaki ışık düğmesinin bana dalga geçercesine baktığını fark ediyorum heyy beni kapatmayı unuttun

0|0
    0|0
    • terlikle söndürmeye çalışmışlığım vardır :D

• aahahahaa :D iyi madem öyle olsun

• öyle olsun tabi

Kızlar Ne Diyor 2

• O bir şeymi la !

Tam oyunun en heyecanlı yerinde bilgisayar pil düşük diye alarma geçtiğinde o anda üşenmesen bile kıpırdayamıyorsun. Kıpırdarsan oyun gidecek, kıpırdamazsan bilgisayar kapanacak.

1|0
    0|0
  • Bu soruyu yazarken bilgisayar yakınında mıydı?

0|0
    0|0
    • bu olay şimdi gerçekleşmedi zaten :D şuan bilgisayar kucagımda... mouse u unuttugum zamanlarda o iğrenç laptop şeysini kullanmışlığım çoktur :D

• Akışına bırak hayatı,şu an bilgisayarın kucağında ve iyisin.

• evet şükretmek lazım...

Erkekler Ne Diyor 3

• hepimizin başına geldi onlar özellikle küt diye elektrik kesintisi ... tam araba yıkıyacam kuyuya 3 lüyü uzattım arabayı çıkardım sabunu herşeyi hazırlamıştım

0|1
    0|0
  • O da birşey mi arkadaşım..Beterin beteri var yahu..Düşün herşeyi ayarlamışsın, kumanda patlamış mısır herşey dört dörtlük.Tam filmi başlatıcaksın ki küttt.. Elektrikler gitti.! Asıl çaresizlik budur.. :D

0|1
    0|0
    • ahahaha :D benim üşengeçkilkle birleşince ikisi de aynı ölçüde çaresizlik :D

• evet hıssetım ve hıssedıyorum bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...