Spor icin uyku duzeni?

Ben vucut gelistirme ile uğraşıyorum protein tozu aldim kahvaltidan once icmem gerekiyormus ama benim uyku duzenim sbah saat 4 gibi yatiyorum oglen 1de kalkıyorum
Bana göre hayat boyle başlıyor sizce bir sıkıntı olurmu

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz çünkü uykudayken büuüme hormonun aktifleşir, 9 saat çok ideal ama şimdi uyuyorsun uyandığında bir eig rica edeyim 😊 ayrıca önce içmene gerek yok, isman sonrasında ilk 30 dk içerisinde whey olarak almalısın ki antrenman esnasında bozulan lifleri ve yırtılan kasları onarılması için... Eig 😉

0|0
    0|0
    • Idman sonrasi kullaniyorum zaten ama kahvaltidan önce kullanmam gerektigini soylediler yoksa sadece antrenman sonrasi mi kullanacagim

• zarari olur mu

• Daha iyi devammm

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Mide boşken ne yersen daha hızlı hazmedilir o yüzden sabah kalktığında kahvaltıdan önce içmen tavsiye edilmiştir aslında miden boşken alırsan daha etkili demek isteniyor

0|1
    0|0
    • Aynen oyle yapıyorum ama saat 1 de kalktigim icin 1 civarında içiyorum sıkıntı olurmu

• Sıkıntı yaratmaz ama dinlenmede 8 saat ve gece uykusu vücut sağlığı için çok önemli

• Saçma çünkü whey içerikli bir protein tozu kana en hızlı karışan ek gıdadır, mide dolu ya da boş farketmiyor

• En az 7-8 saat civarı uyuman gerekiyor ve uyku düzeni gerçekten çok önemli bir gün 3 de uyuyup bir gün 5 de uyumak olmaz

0|0
    0|0
  • İnsan vucutu 11de yatmaya 7 de kalkmaya programlıdır esasında.

0|0
    0|0
    • Herhangi bir zarari olur mu

• Aynen bende yazlari uyku duzenim bozuluyor kisin duzelene kadar bu sistemle devam etsem sorun olur mu

• Yani bilmiyorum ama en kısa zamanda düzene çok.

Yükleniyor...