Sizce kadınlar mı yoksa erkekler mi daha duygusal? Neden?

Kadınlar mı daha çok bağlanır sevdiğine yoksa erkekler mi? Bir ayrılık sonrasında kadınlar mı büyük bir çöküş yaşar erkekler mi ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• link tam olarak bu.

0|0
    0|0
  • erkekler daha duygusal

0|0
    0|0
  • erkeklere birşey olmuyor. bir eksik bir fazla kafası. ama yinedde kişilikle alakalı

0|0
    0|0
    • Niye öyle düşünüyorsun ki erkekler çok sevdiği bir insan tarafından aldatılınca ne halleere düşebileceğine hiç şahit olmadın mı ? Çok kötü ve acı bi durum.

• ben öyle düşünmüyorum üzülmek yerine kinciliğe bağladıklarını gördüm.

• Ben bi erkek olarak çok duygusalımdır.Kolay kolay kaldırmam bu tür konuları.Düşünün tranejik bi sahnede bile gözyaşlarımı tutamıyorum filmlerde.Doğuştan ..

• erkek yaşasada hissettirmez biz üzülmüyo sanırız ama biz salak gibi heryerde gözümüz cıkasıya kadar böğürerek ağladıgımız için kadınlar daha cok çöker.

0|0
    0|0
    • Eğer erkek gerçekten çok seviyorsa ve konu içerisinde aldatılmak,gurur zedeleyici bi durum söz konusuysa emin olabilirsiniz erkekler duruma göre daha duygusal olabiliyor.

• asil aglayip icini dokenler degil , icine atip hissettirmeyenler coker gerisini anlamissindir zaten.

• bence erkekler daha duygusal bu nedir ya hiç haz etmem erkek dediğin güçlü olacak ciddi olacak samimi olacak ama nedense laubali tarzda şiir okuyan işte romantık takılan tiplere denk geliyorum yaf

0|0
    0|0
    • Peki erkek arkadaşın var mı? Yoksa öyle tiplere denk geldiğin için hala bir sevgilin yok mu ?

• biraz argoya kaçıyor özür dilerim ama çok sinirlendim ve yazdım sinirlerim oldukça bozuk

• Yok yanlış anladınız ben argoya kaçıp kaçmadığından söylemedim.Gerçekten anlamadım ..

Erkekler Ne Diyor 2

• erkekler sanılanın aksine daha duygusall... ama bu yapısal aslında cinsiyete göre ayrılmaz

0|0
    0|0
  • kadınlar daha duygusal tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...