Spordan sonra 4 yumurta yıyorum bır bakın?

sorudada gordugunuz gıbı fitnessten sonra 4 tane yumurta yıyorum kaslara etki edermi

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Eder ama 4 çok fazla. Tabiiki spor önce karbonhidrat sonrasında protein iyidir ama 4 yumurta yerine 2 yumurta bir bardak süt ve yoğurt daha iyi değil mi?

0|0
    0|0
    • tum hayvansal gıdaları tuketıyorum süt peynir yumurta tavuk etkı etmesı lazım

En İyi Erkek Görüşü

• tabikide yaninda süt iç ya da portakal suyu

0|0
    0|0
    • kardes bende spor yapiyorm 4 yumurta eger zayifsan sarisi ile degilsen beyazi ye sadece

• ben koşu yapmiyorm. programım var ona göre uyguluyorm hocanin verdigi ama günde kesin yumurta yemelisin sayisi sana baglı. süt içebilrsn yaninda beyaz peynir felan tatlı bırakmalısn colayi felan. mesela haşlanmiş tavuk yemelisin. en önemlisi en yüksek proteyin kaynagi çigerde var. onu yiye bilrsn ızgara et felan. 3 ögün yemek 2 de ara ögün atiştirmalık yemelisin işte yulaf badem calori icin kekler var. ben en cok şeyi ariyorm dr otkerin bir krakeri var onda proteyin seviyesi yüksek ama bulamiyorm kamilkoç turizm de dagitiyorlar belk görmssndr

• yok dostum goremdım ama baya arastırma yapacam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• protein işte o etkisi mutlaka olur.

0|0
    0|0
  • spora gitmeden 2 saat önce yesen daha fazla faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • kahvaltı yaptıktan sonra hemen gidiyorum. yanı kahvaltıdada yumurta yıyorum. benım bıldıgım en cok kaslara giden proteinle uykuda gidiyor

• tamam yarın spordan sonra o yumurtaların sarılarını atıyorum ve sadece beyazını yıyorum. saolasın (y)

• Çok az yani toplamda 10 gr protein demek bu, boşuna yapma bu sporu

0|0
    0|0
    • 4 tane yumurtada topamda on gr proteinmi oluyor sence

• Bir vücutçu genelde sarısını yemez dostum ok? Hemen atladın sende yazıma değil mi? 😎 bir yumurta akı 2,5 gramdır...

Yükleniyor...