Pilates yeterli bir spor mudur sizce?

kendisine önyargım var lakin bu ara bir başlamak istiyorum. yani eğer vakit kaybı olmayacaksa bu uğurda emek vermek isterim. ne dersiniz mantıklı mı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hakkıyla yaparsan tabiki yeterli bir spor ama, çoğu kız gibi topun üstünde 5-10dk yuvarlanmayı düşünüyorsan sakın başlama

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pilateste en az fitness kadar spordur. sadece kilo kaybina sebep olmaz vücudu şekillendirir ki nitekim fitnessta da kilo kaybini agirlik değil kardiyo sağlar. ikisininde yeteri kadar yaptim ve eğer fazla ligin yoksa pilates çok daha faydali olur sana. mümkünse aletli pilates ama daha cabuk sonuç alirsin

0|0
    0|0
    • ben fitness yaptım spora ilgim var lakin pilatesle pek alakam olmadı sadece. fitness dan da sıkıldım değişiklilk olsun istiyorum ve yorucu iş hayatım var. daha kolaycı çözümler istiyorum

• Bence faydasini görürsün pilatesin

Erkekler Ne Diyor 4

• Vakit kaybı ve zumba gibi sözde sporlarla salon sahiplerinin bayan müşteri çekmek için salonlarına kattıkları faaliyet 😎

0|0
    0|0
    • valla çok çelişik şeyler geliyor karar vermek güç

• Yorumlarımın altına laf soktuğunu sanıp birşeyler yazıp bir an önce yazmasada gitsem diyen, işi bittiğinde paramı versede gitsem diyen gibidir 😎 şimdi by kezo 😎

• Ebru şallıysan evet

0|0
    0|1
  • Yanunda fitness yap ikisinunde birbirine faydasi olur

0|0
    0|0
  • Basla basla bukadar insan yapiorsa bir faydasi vardir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• çok iyi bir spor kilo vermek için

0|0