Kaçak getirilen sigara gelirlerinin PKK örgüt üyesine gittğini biliyor musunuz?

Arkadaşlar, kaçak getirilen sigara gelirlerinin PKK örgüt üyesine gittğini biliyor musunuz? Bölgede çok büyük bir sigara ticareti var, zaten her teröristin sigara içmesi dikkatinizi çekmiştir. Orjinal değil de kaçak sigaraların gelirleri terör örgütüne gidiyor. Bu sigarayı bırakmak için iyi bir neden değil mi? Terör örgütünün diğer gelir kollarını biliyor musunuz? Ben bunu emniyet müdürünün eşinden duydum, lütfen karalamak ve töhmet altında bırakmak için emin olmadığımız, dedikodu değeri provakasyon amaçlı cevaplar yazmayalım.

Güncellemeler:
PKK örgüt üyesi demişim.PKK örgütü.Bazı üyelerin ilgi çekmek ve tahrik etmek için siyaset odaklı cevaplarını okudum.Yani soruda belirttim,hala anlamıyorsanız yapabileceğim bir şey yok.Kaçak rakıya selam göndermiş link

Hindistan ve civarı ülkelerle(gelişmemiş&gelişen) benzerlik gösteriyoruz link
2. link link

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• en ucuz sigara 10 lira olsun kaçak 2 lira olsun gider yine orjinal sigarayı içerim.. kaçakçılara lanet olsun..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• benim için farketmiyor ha akape ye gitmiş ha pkk ya ikiside vatan haini değil mi ?

5|2
    2|1
    • Cevabın çok ağır değil mi?

• teşekkürler :))

• Seni tatmin edemem, kusura bakma. Mesnetsiz görüşlerini ve fikirlerini kendine sakla demiştim ama mantıksız cevaplarını her yere yazmak zorunda değildin.

• Kesinlikle, öyle bir şey söz konusudur.

1|0
    0|1
  • 1|0
    0|1
  • yorumlarının tamamına katılıyorum kaçak sigaralar pkk ya gidiyor ancak kaçak olmayan sigaraların geliri de Amerika ve İsrail e gidiyor.yani senin söylediğinden aşağı kalır yanı yok bence.

1|0
    0|1
    • Yasal sigara gelirlerinin de iyi birine gittiğini söylemem..

• kaçak sigaranın geliriyle Türk Askerine kurşun sıkılıyor, yasal sigaranın geliriyle tüm Müslümanlara.

• Devlete daha çok vergi için uydurulan senaryolardan sadece biri. Hiçbir delil yok bu konuda. İnanmıyorum diyen arkadaşa verdiğin cevap da komik, ''emniyet müdürünün karısından duydum''. :)))))))))99

Tabi öyle diyecekler ne sandın. ''Gidin kaçak için daha ucuz, devlete de fahiş oranda vergi vermemiş olursunuz'' diyeceklerini mi?

0|1
    2|0
    • Mantık kurgunuz çocukça. Herhangi bir memurun devletten ne çıkarı olabilir?

• +1 :)) ama ugraşma arkdaşım ... soruyu soran arkdaş ısrarla anlamak istemiyor

• Ben böyle bir şeyin olduğuna olanak tanımıyorum neyse zaten kaçak sigara içmiyorum.

2|1
    1|0
    • Nasıl olanak tanımıyosun? Tütün Doğu'da yetiştiriliyor. Kaçak halde o bölgede satılıyor.

• tebrikkk :))) +++

• Görevliler her kaçakçıyı nasıl yakalayacaklar,yaş 19 akıllı ve olgun bir cevap beklemek mantıksız.

• Doğrudur arkadaşlar. Güüzel paylaşım teşekkürler...

1|0
    0|0
  • tsekkurler. 3 krus daha fazla verırım kacak almam brkamamda ama..

2|0
    1|1
  • Uyusturucu...

Cumhuriyet tarihinin en iyi basbakani.adam 70 yilda biriken pisligi temizlemeye calisiyor

1|0
    0|1
  • Evet, biliyorum.

1|0
    0|1
  • evet ben rütbeli personelim biliyorum. sizde bilin.!

1|0
    0|1
  • Kaçağını da içmeyin yasalını da içmeyin.

2|0
    1|1
  • öyle tabiki. doğuda devasa katır çiftliği olan 'vatandaşlarımız' mevcut. ne yapacak sanki o kadar katırla..

1|0
    0|1
    • Vatandaş ve kişilerdense bölge ve iklimle alakalı bir durum.

• evet sıcak, yazın belli. Bir tanıdık orda tütünü işlediklerini, güneşte kuruttuklarını falan anlatmıştı. Fareler de geziyomuş o tütün serasında :S Güneydoğudan bahsediyorum.

• biliyorum.yollarda kiloyla satıyorlar.sigara içmiyorum orjinalide beni bağlamıyor kaçağıda

1|0
    0|1
  • Duymuştum daha önce. Güzel bir paylaşım olmuş eline sağlık.

1|0
    0|1
  • bilmiyorum çünkü öyle birşey yok gürcistandan sigara getirtirim getiren artvinde köyde yaşayan karadeniz halkı geçim sıkıntısı olan insanlar bu dedikodu devletin tekel ürünlerini arttırmak için yapılan birşey. saygılar uyan TÜRKİYE

1|1
    1|0
  • nedense şaşırmadım. Tatil yerlerindeki disco bar işletmeleri lüks oteller, beyoğlundaki cafeler kadıköyledi birahaneler hepsi pkk kontrolünde.

1|0
    0|0
  • evet bizzat doğulu arkadaşlarımda bunu söylüyor.

0|0
    0|0
  • victory ve prestij sigaraları tamamen bu amaç doğrultusunda satılıyor.

0|0
    0|0
  • hee biliyom, birde su fiş kesdirmedinmi vergi kacakciligi oluyor !

0|0
    0|1
  • ZIbık nickli o.ç sen nerenle okuyon t.otoş işine gelmedimi doğrular asena gibi kıvır dansöz seni... kız doğru söylüyor kaçak sigara paraları nereye gittiği belli. Tabi senin işine gelmedi kesin doğulusundur q.m.k krosu . Senin gibilerin ölünüzü dirinizi her gün birinizi önlü arkalı s... Kaybol..

1|0
    0|0
  • evet biliyorum sigarada kullanmıyorum ama

sen başbakanın teröristbaşı ile görüştüğünü ve pazarlıklar yaptığını biliyormusun?

1|1
    0|0
    • helaall bende söyledim aynı şeyi ama soruyu soran arkadaşın işine gelmdi +++

• seçimlerde durun ateşkes yapın

-başbakan görüşen varsa alçaktır,şerefsizdir,namussuzdur

aynı başbakan evet bizzat benim talimatımla yapıldı

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet.

1|0
    0|1
  • Evet, dogru, bu haberi bende okudum.

VE kesinlikle inaniyorum!

1|0
    0|1
  • farkındamısınız bilmiyorum ama ülkede giderek içki sigara gibi alışkanlıkların önüne agır vergilerle gecmeye calışıyorlar devlet alttan alltan yürütüyor şimdi nereden cıktı bu diyeceksinz

bkz: behzat ç. dizisine iktidar partisinin tepkisi

bkz : sigara alkol zamları

bkz : piknikte alkol alan ögretnlerin resimlerinin facebook ta yayınlanmsını takiben acılan bakanlık soruşturması

uyanın güzel ülkem hepsi birbiri ile baglantılı :))

edit:: emniyet müdürünün eşi de gün yapsın otursun oturdugu yerde öyle oturdugu yerden mişle muşa olmuyor malesef :)))

1|0
    0|0
  • sigara içmiyorum param her şekilde cebimde kalıyor saygılar

1|0
    0|0
    • Tebrik ederim, sağlıksız bir şeye para harcamayıp, paranız cebinizde kalıyodur. Saygılar bizden.

• Ben inanmıyorum her söylenenede inanılmaz

0|0
    2|0
    • Net bir şekilde belirttim. Bölgede görev yapan emniyet müdürünün eşiyle konuştum.

• Evet biliyorum alanlara kızıyorum, hatta sivil polisler takipte sivil olarak büfeye girip kaçak sigara adı veriyorlar çıkarıp verirlerse kapatıyorlar yada hapis cezası var satana.. Yakınımızdaki büfe yaşadı amcamların büfesi.. Ama onlar satmıyorduu..

0|0
    0|1
  • fahiş fiyatlara karşı omuz omuza :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...