Benle çıkmasının sebebi neydi?

yakın zamanda bi sevgilim oldu 1 ay oldu. daha beni sevdiğini sölemedi ama ilgisi üzerimde var. 2. görüşmede elimi tutup. 3. görüşmede hemen öptü. bi de sosyal biri kızlarla arasıda iyi. derken bunu deneyim dedi sosyal medyada hemen oltaya atlatı. işlettiğim kızı görmeye bile gitti. sizce bundan sonra ne yapmalı. muhtemelen beni sevmemiştir. benimle acaba cıkmasının sebebi beni yatağa atmakmıydı

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır gelebilir ama yazdıklarından bu anlaşılıyor, evet :)

Ama hemen triplere girme, mutsuz olmaya gerek yok. Çoğu zaman erkekler cinselliği ön planda tutar ilişkilerde, kızların beklentisi farklıdır. Bu farklılığı kabul edip kendine daha yakın hissedeceğin biriyle beraber olacaksın.

Sakın erkek arkadaşın çok yakışıklı koluna çok yakışıyor diye sürdürmeye kalkma, çok ağlarsın sonra. Bırak o kendine uygun kızlarla çıksın, arkasından el salla :)

Yok görüşeceksen 4 te bilemedin 5te sevişmeye başlarsınız, sonrası iyilik güzellik :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim sölediklerini dikkate alıcam

Erkekler Ne Diyor 10

• O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Güzin abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ?

GÜZIN ABLANIN CEVABI:

-Kızım seni anan Kadir Gecesi dogurmus...

Bu cevap yeterli senin icin!...

0|0
    0|0
  • "derken" den sonra film koptu ne anlatmak istediğini anlamadım

0|0
    0|0
  • 4. buluşmaya sakın gıtme... Bundan sonra ne yapmalı dıye sormussun bırsey mı kalmıs yapılacak ayrılacaksın olacak bıtecek...

1|0
    0|0
  • 3. buluşmada öpmesi yatağa atmak için beraber olduğu düşncesini oluşturdu bende yalan söylemeyeyim.. eğer sevmiyorsan uzatmanın anlamı yok derim ben hatta hiç bi türlü uzatmanın anlamı yok çünkü iyice bağlanırsan çok daha kötü sonuçlar doğurabilir senin için bu durum..

0|0
    0|0
  • seninle çıkmasının sebebi seni yatağa atmak olmasa bile hala ona güvenebileceğine eminmisin ergen kardeşim ?

1|1
    0|0
  • o çocuk çapkın bırak onu ve onun için üzülme ha sende onunla sadece vakit geçirmek istiyorsan o zaman birbirinizi bulmuşsunuz

0|0
    0|0
  • volume 1 : bıll and jean are together

volume 2: ın love

volume3: break up

volume4: together

0|0
    0|0
  • EVET dediğimizde mutllu olacak mısın ?

0|0
    0|0
  • sosyal biri ise boşver gitsin onu

0|0
    0|0
  • yas 25 ama beyın 13... hala benı yataga atmakmı hala yok sevıymu falan doye gelıp brda soruysn. algıla artık braz bunları..

0|0
    0|0
    • ben altta bayanlara yorum yaptım acık yazmadım ama ima ettim ama anlayana :) herkes sizin gibi anlayamıyo :)

Kızlar Ne Diyor 7

• onu yapamamışlar ayrıl bence

0|0
    0|0
  • Hemen degil canim. 4. Bulusma on sevisme. 5te falan atardi yataga.

1|0
    0|0
    • dimi ama 5 değilde 6 da olabilir 5 te oral yapılabilirdi önce :) sizde çok hızlı çıktınız :D

• sanırım oyle bırseydı ...ayrıl

0|0
    0|0
  • Bundan sonra hicbisey yapmamali yol vermeli

0|0
    0|0
  • bide soruyosun !

0|0
    0|0
  • zaman geçirmek istiyordur. o kadar .

bundan sonra ne yapmalı diye soruyormusun birde sen devam et çık onla öp kokla oda her önüne geleni öpüp koklasın bir süre sonra gelip burda ağlarsın biz teselli ederiz

0|0
    0|0
  • 4. görüşmende yatağa atacaktı seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...