Sizce Futboldaki Başarısızlıklarımızın Sebebi Ne?

Önce Fenerbahçe Şimdi Trabzonspor. (Basaksehir favori degildi zaten) Yorumlarinizi bekliyorum

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• bakış açımız kullandıgımız taktık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu anlayamıyorum fenebahce guzel kaleci almısken neden hala volkanı oynatıyor onu anlayamıyorum. rovans macı izemedim van persie oynadımı bilmiyorum eger oynatsaydı degisikli olur muydu bilmiyorum. fenerbahce 7 seneden beri sampiyonlar ligi gruplar kalamıyor.

medipol başak şehir zaten uefa avrupa lige gore degildir o sıradan bir takımdı koskoca az alkmaar nasıl yensin ya. zaten mumkun degildir. eger kaleci volkan babacan kırmızı kart yemeseydi biraz aynı olur muydu farklı olurmuydu bilmiyorum. ah be volkan ne yaptın ya.

trabzonspor bu macı almalıydı. favori aslında trabzondu. zayıf takıma karsı darbe yerdik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Trabzondan bu senede birşey olmaz bu belli oldu sanıyorum yavaş yavaş.

0|0
    0|0
    • malesef abi yanlis anlamada Trabzonu bu hale getiren o kupa meselesi oldu..

• abi nickinden dolayi trabzonsporlusun sandim k. b :D O sene trabzonun hakkiydi ama turk futbolunda malesef her yil şike oluyo :(

• Her yıl oluyomu bilmem ama bazı şeyler ortadayken bir yaptırım yapmazsan bunun adına başka birşey deniyo :)

• fenere göre shaktar zordu elendi
    trabzon ise kendi salaklığından köy takımına elendi
    başakşehir zaten belli

0|0
    0|0
  • sistem hatası kesinlikle

0|0
    0|0
  • ruh yok ruh

0|0
    0|0
Yükleniyor...