Sevgilimde değişiklikler var. Gönlünü nasıl alabilirim?

şimdi sevgilimle Önceden çook mutluyduk hep hayaller kurardık hala beni sevdiğini biliyorum ama şu sıra bi soğuk davranıo tartıştık biraz ama aradan 2 hafta geçti onla ilgisi olucağını sanmıyorum ozaman bana dediki benim Bütün hayallerim öldü dedi ondan sonra yine çook iyi davrandı yine bişeyler oldu biz bunla çook yakınız ama bu taşınması gerekiyo ama uzağa değil ya açıkçası bende anlamadım kız hala beni seviyor bunu biliyorum ama neden böyle soğuk davrandığını anlamıyorum benım çook moralim bozuluo onu kaybetmekten korkuyorum acaba bi kaç fikir verseniz Neden böyle yapıyo.yada Gönlünü nasıl alabilirim :( Yardım edin :( Teşekkürler

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• işin aslını mutlaka öğren ki sağlıklı hareket edesin

1|0
    0|0
    • ya Bazen çok yakın oluyo bazen ise soğuk davranıo benimde moralim bozuluo benım moralim bozulunca hiç bişey yapak istemez canım ozaman oda trip atıyorum sanıyo başlıyoruz tartışmaya çok üzülüyorum :(

• onu kazanmaya calışş

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim bunu :( ?

• ona hediye al onunla cok lgile süprizle yp

• hmm. Herşey için sağol :(

• taşındığı yere çicek yolla , elveda tatlım diye not yaz :)

0|0
    0|0
    • Diyosun .s Ama onu kaybetmekten çook korkuyorum yaşıyamıyıcak hale gelebilirim herşeyden Soğurum :(

• yok artık daha nelerr , kız dengesiz onu ne yapcan pekii

• Biz Aslında Ciddi Düşünüyoruz dalgasına değil Yüzük bile taktık kendi aramızda ama Acayip bi şekilde tartışıyoruz herzaman .s

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...