Hiç aldatıldınız mı ne istediniz aldatıldığınızda?

hiç aldatıldınizmi ne istediniz aldatıldığınızda?hiç aldatıldınizmi ne istediniz aldatıldığınızda?

Güncellemeler:
ne hissettiniz arkadaslar ?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Deşmeyin lan artık yaramı. Önce başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Sonra öyle bir ateş bastı ki yüzüm kıpkırmızı oldu sanki ben yapmış gibi utandım titremeye başladım sinirden. Ardarda akan gözyaşları.Bi anda bi boşluğa düştüm sanki. Sanki dişlerimi söküp saçlarımı çekiyorlardı. İçimde sanki koca bir cam parçası kırıldı ve batmaya başladı. Nefret öfke sinir iliklerime kadar hissettim... Yaşadıklarım geldi aklıma nasıl kandırıldığımı düşündüm...en en kötüsü o hayalini kurduğun erkeğin bomboş biri çıkması,ölümüne seven uğrunda yapmayacağı şey olmayan sevgilisini aldatacak kadar küçülmesi...

1|0
    0|0
    • cok guzel anlattmıssın ya:(

• Ben teşekkür ederim. Içten yazdım içimde biryerlere kazındı bu ihanet ölsem unutmam.Seviyorum onu unutmak istedim ama zamanla anladım mümkün olmadığını.

• cok ıyı anlatmıssın

Erkekler Ne Diyor 15

• 1 kere sevgilim aldatmış

aradım beni ve ailemi birdaha asla arama dedim hiçbirşekilde barışmıycaz bu konu öncekiler gibi değil dedim ve o aglıyordu suratına kapattım eskiden cep telefonuda yoktu ankesörlü telefon telefonu duvarada carpamadım :/

0|0
    0|0
  • Aldatıldım. Kendimi değersiz hissettim. Bunun nedenini çok sorguladım, hatayı kendimde bile aradım. Ama en çok da acaba beni aldatma fikri ilişkimizin neresinde başladı onda ve ben hangi hareketlerinden hissetmeliydim diye kafayı yedim..

0|0
    0|0
  • aldatılmadım aldatıldıysam da farkında değilim

0|0
    0|0
  • hiç aldatmadım.aldatıldığını, arkandan ne gibi işler çevrildiğini hissedersin sadece doğrusuyla yanlışıyla.emin olmadıktan sonra kesin yargıya varmak yersizdir kısacası.

0|0
    0|0
  • aldatmadım aldatılmadım sanırım galiba heralde :D

0|0
    0|0
  • aldatıldım ilk başta zoruma gitti ama daha sonradan o kız bana geri döndü ve bende onu aldattım 3 kere ve ödeşmiş olduk :)

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum yada bana söylenmedi. Ama kesin olmuştur

0|0
    0|0
  • gormedım ama:) onu her gece gorup sabah tanımamak guzel olurdu:)

0|0
    0|0
  • aldatıldım sayılır. gibi gibi ))) çok kötü bir duygu

0|0
    0|0
  • cok aldatılmıslıgım var anlatsam üçleme olur

0|0
    0|0
  • aldatılmadım sanırım :D bişi hissetmedim çünkü olduysa da :D

0|0
    0|0
  • aldtıldm aldatmadm

0|0
    0|0
  • aldatıldım çok ağladım

0|0
    0|0
  • çok aldattım ama 1 kere aldatılmadım niye zekiyim çünkü biri beni aldatsın ayy :D

0|0
    1|0
  • aldatmaktan kastın ne ?

0|0
    0|0
    • yanı genel olarak arkadas olur sevgılı olur

• mesela şuan nette bişeyler yapıorm aldatmş oluyomuym ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Aldatanlar çok sıkıcı.

0|1
    0|0
  • Aldatmadim, ne hissedebilir ki bir insan aldattinginda? Hem hisleri olan bir insan aldatmaz, duygusuzlar.

0|0
    0|0

• hissedemedim O an hiç bişeyi çok çirkin bişey bu .

0|0
    0|0
  • aldatıldım ve bu bana yapılırmı dedim :D

0|0
    0|0
    • o derece taşsın yani :/ link bu kadar var mısın acaba..

• aynen katılıorm atttan ınıp esege bınmek denır ya

• vermiyoz ondan oluyo

• evet aldatıldım ama geçti gitti işte...

0|0
    0|0
Yükleniyor...