İlk görüşte aşk. Aradan günler geçti onu unutamadınız. Ne yaparsınız?

Diyelimki bir kızı gördünüz ve hani derler ya ilk görüşte aşk? Ona tutuldunuz. Kızın nerde olduğunu bilmiyorsunuz, aradan günler geçti onu unutamadınız. ne yaparsınız?

• Ararim Bulamazsam bile.
    45% (5)44% (4)45% (9)Oy Ver
  • Aman bana ne kizmi/erkekmi yok dunayda.
    18% (2)33% (3)25% (5)Oy Ver
  • Hic dusunmedim
    9% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Hic biri.
    28% (3)23% (2)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• ya ben orta3 teydim bir otobuse binmistim cok kalabalikti ayakta zor duruyordum bir liseli genc halime aciyip siz boyle gecin dedi bana kendi ayakta durmalik yerini verdi benim yerime de o gecmisti ama ben bildigin eridim bittim ufagim daha oyle jestlere bayilacak cagdayim :D

uzerinde uniforma vardi ama okuyamadim ki hangi lise oldugunu ahh ahh cocukluk :D

o cocuga ilk goruste asik olmustum bir kackez daha o saatlerde otobuse bindim karsilasamadik

diye biraz uzulmustum sonra gecti :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1|0
    0|1
  • arardım gordugum yere gıderdım egerkı cok asık oldumsa yoksa gorsem benden hoslandıgını hıssetsem cok super olur yoksa sallardım

0|0
    0|0
  • Aramazdım hiç belki yine karşılaşırız diye düşünür geçerdim ...

0|0
    1|0
  • arkadasimizin anketine göre yolda bir kiz goren erkek umursamiyo baska kizlara yelken açiyo ama kizlarimiz unutmuyo erkekler kusura bakmayin ama odunsunuz :)))

0|0
    0|0
  • Eger öyle birsey olsaydi tekrar görursem firsata birakmazdim, onu gördugumde konusurdum.. ama ben ilk goruste aska inanmayanlardanim..

0|0
    0|0
  • erkek olsaydım mutlaka arardım bulamasam bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum ararım asla pes etmem ... ilk görüşte aşk varsa tabii.. ilk gördüğüm yere 40 gün boyunca her gün giderim aynı saatte ... 40 günden sonra zaten alışkanlık yapar :)

0|0
    0|0
  • görsem ne olacak uzaktan uzağa görmesemde olur o yüzden

0|0
    0|0
  • polise çizim yaptırıp kayıp ilanı verilebilir

bulana kuzenini de armağan olarak veririz

0|0
    0|0
  • arardım galıba

0|0
    0|0
  • mecburum unutacam müneccimmiyim ben bulayım onu :)

0|0
    0|0
  • ilk görüşte sen aşık olursunda o sana aşık olmaz be kanka boş hayal bunlar =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...