Eski aşklarınızla ilgili düşünceleriniz neler?

Eski aşklarınızı düşününce neler düşünüyorsunuz. aradan uzun zaman geçmiş, daha sakin bakınca o zamanki duygularınıza?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• iyi ki arkadaşım olmuşlar ve iyi ki tanıdım onları :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• eskide kalmış ne düşüneyim

0|0
    0|0
  • EN KOTU ZAMANI DUSUNDUGUMDE BILE IYI KI DEOLMUS BANA COK KATTI DIYORUM :)

0|1
    0|0
    • İnsan eskilerle ilgili musamahakar olabiliyor ama sanırım güncel hayatta böyle değiliz...

• Bi eski aşkım bilem olmadı o kadar fakirim ...

0|0
    0|0
  • ınsan yaptıgı hataları sonradan bakınca gulup gecıyor

0|0
    0|0
    • Bende de aynı duygu var ama ilk sevgilim hariç. Ona kızıyorum nedense. Ayrılmadan bir eniştemiz olmuştu :)

• haklısı herseyın hayırlısı ya

• İlk aşkım için düşündüğüm çok geride kaldığı on yıl geçti. Aşk duygusu olarak ve ilk oluşu olarak yeri ayrı. Fakat bi tanesinin canını terk ederek çok yakmıştım vicdan azabım büyük..

0|0
    0|0
  • hıcbısey duusnmuyorum ıyıkı ayrılmısım dıyorum keske hıc baslamasaydı dıyorum :)

0|0
    0|0
  • harbiden beni kaybettiler yazik..

0|0
    0|0
    • Hehe, altının kıymetini kuyumcu anlarmış, sen de kuyumcunu bekleyeceksin demek ki :)

• aynen bekliyorum gelecek biliyorum :D ahahah yalniz oldugumu her defasinda soylemesem catlarim :D

• egoist p*çler şimdi olsa dönüp bakmam sanki bulunmaz hint kumaşı hanzo şuan kendime sinirleniyorum nasıl gidip yalvarmışım diye yok bu sandığınız gibi tatlı sert içinde hala aşk taşıyan saf kız konuşmalarından değil aşk acısı triplerine girerdim bide dersi mersi bırakıp salakmışım net ..adam bide benle dalgasınıda geçerdi kendime küfrediyorum şuan bunları düşündükçe aşk meşk palavra arkadaşlaR aslolan sevgi ve saygıdır

0|0
    0|0
  • hepsi kahrolsun diyorum:)iyiki bitmiş ve hiç yaşanmasaydı keşke...zaman kaybı

0|0
    0|0
    • Yok daha neler :)

• O zaman da sevdiğine daha sıkı sarılıyorsun. Değerini daha iyi anlıyorsun..

• kesinlikle:)

• çok salakmışım diyorummmm :d

0|0
    0|0
    • Ben yaptıklarını onaylamasam daa yıllar önceki beni hoş görüyorum :)

• bend eyaşanması gerekiyomuş diyip :Dgülüyorum hatann neresinden dönsen kar

• içime bir acı saplanıyor her düşündüğümde eskileri sevdiğimden değil eski günleri istediğimden de değil o kadar kırıldım ki onun sayesınde aşka artık belki dünyanın en iyi erkeği olsa bile hayatımda o eski aşkı yaşayamayacağımdan korkuyorum ilk çıktığımı dşününce lanetler ediyorum içimi kin kaplıyor üzerinden seneler geçmiş olmasına rağmen bu acı benle ölür ancak

0|0
    0|0
    • Ben 6 sene kimseyle çıkamadım. Yaklaştığım kızlar sanki bu durumumu hissediyorlardı. Ama insan zamanla yumuşuyor, hayata daha sakin bakıyor. Bundan hiçbir ilişkinin aynı içtenlikle yaşanmayacağını düşünüyorum. Sanki büyü bozuluyor.

• vay be :D güzel olmuş farklı pencereler, farklı kişiler, madalyonun diğer yüzleri öyle gerçekten benim canımı yakan da bir subaydı , savcı yada hakim olmadım ama olma ihtimalim var elime fırsat geçerse sonuna kadar kullanmaktan çekinmem

• "Evet, sen! Bir genç kızın hayatıyla oynadın, en güzel yıllarını çaldın... Bunların geri dönüşü yok, işlediğin bu suçun zaman aşımı da yok.Bunun bedelini ödeyeceksin!" Sayın Hakim, bunu hapse attırmak hakkım :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşanması gerekıyormus kı yasandı. Bitmesi gerekıyormus kı eskide kaldı...

0|1
    0|0
  • yokluğumda mutlu olsun ki gidişim bi işe yaramış olsun.

0|1
    0|0
  • yaptıgım salaklıklara gülüyorum giden zamanıma üzülüyorum düşündügüm zaman ama ne zamandır hiç düşünmedim..

0|0
    0|0
  • hiç biri umrumda değil şu an sevgılıme o kadar cok asıgımki değil gecmişim 1 dk sonrasını düşnmüyorum .

0|0
    0|0
  • hiç aşık olmadım

0|0
    0|0
  • hiçbirisini düşünmemm.. kapanan defter ateşe atılır yakılırr...

0|0
    0|0
  • eskilmiyor yoğunlaşıyor

0|0
    0|0
  • duyusal bir yapım yoktur takmam yani

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum hiç birini

0|0
    0|0
Yükleniyor...