Göğüslerim nasıl büyür?

Spor yaparak dambillarla goguslerim buyur mu ya cok kucukler milletin icinde bikiniyle gezmeye utanıyorum resmen veya nasil buyur sacma sacma seyler yazmayin

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bikini giymeye utanmiyorsun, mahremini buraya dökmeye ve karşı cinsinin aklında canlandırmaya utanmiyorsun da yetersizliğinden utaniyorsun öyle mi? O da kime göre neye göre yetersiz yani. Kendinle barış ve böyle sorulara böyle yerlerde cevap arama bence. Bayan bir fitness hocasıyla gorusebilirsin derdini, googleda yapacağın araştırmalar da fazlasıyla yarardi işine.

0|2
    0|0
    • sormak istedim sordum seni ne gerdi bu kadar herkesin hayatı kendine kimseye elestirmek dusmez

• Şimdi bir benim üslubuma bak bir kendininkine. Gerdi nedir yani? Seninle polemik mi yarattım? Sen burada görüş belirtmek görüş almak için uyesin değil mi? Ben seni yerdigimde veya yucelttigimde elime geçen veya cebimden giden birşey var mi? Yok. Keza seni tanimiyorum bile. Eğer sana , senin iyiliğin için tavsiye bulunan insanla, seni aşağılayan yorumları ayırt edebiliyor olsaydin cevabın bu şekilde olmazdı. Çünkü olmamali, fikir ayrılığını belirtmenin de bir adabı var. Ve evet sen burada soru sorduğun sürece o sorunun içerigi ve seninle ilgili herşeyi eleştirmek diğer yüzlerce üye gibi bana da düşer. Aynı beni elestirmenin sana düştüğü gibi. "Saygı ve genel geçer görgü kuralları çerçevesinde"

• Burasi da soru sormak baskalarinin goruslerini ogrenmek icin var değil mi? Bende dusunebiliyorum internetten arastirmasini ya da fitness hocasiyla gorusmeyi.. Sen burada tamamen konudan farklı bir görüş belirttin bende ona tepki verdim

Erkekler Ne Diyor 8

• Bikini giymye utanmıyorsun da küçük göğüslü olduğuna mı utanıyon. Yazık bu bizim millete yazık

2|1
    0|0
  • Dr. Ömer Coşkun da herşey vardır mk oraya bak !

0|0
    0|0
  • spor yaparak dahada kuculur

0|0
    0|0
    • bir arkadaşım agirliklarla buyuttugunu söyledi

• yok hayir imkansiz egzersiz yapiyordur spordan kasti agirlikla gogus buyutmek imkansiz

• Bana galatman lazim oyle buyur ancak

0|0
    0|0
  • Saçmalık küçük göğüs herzaman güzeldir

0|0
    0|1
  • Kac numara sutyen kullaniyosun?

0|0
    0|0
  • Küçük göğüs lu olmak küçük penisli olmak gibi zor bir durum. Kadin ile erkegi ayiran en önemli organ.
    Bu saatten sonra zor genetik bu. Estetik ama kocan emdiginde ucundaki lezzeti alamaz

0|0
    0|0
  • Avuca sığıyorsa güzeldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç ki?

0|0
    0|0
  • eğer çok rahatsız oluysan doktora bir görünmelisin

0|0
    0|0