Film yapmak bizim neyimize?

Kültür Bakanlığının desteğine rağmen, berbat ve ötesi filmler yapılıyor, saçma sapan, emekten, efekten yoksun dramalar veya absürt komedi filmleri, yahu anlamıyorum bu senaristler, yönetmenler ve yapımcılar bizleri salak mı sanıyorlar?

Dün Yeşim Ustaoğlu'nun Araf denilen filmini izledim, yarısına kadar zor tahammül edebildim ve kapattım, bugün ise Transporter dizisine başladım sonuç mükemmel. Adamların dizileri bizim filmlerin kat kat üzerinde.

Yerli yapımlar hakkında siz neler düşünüyorsunuz, ben haksız mıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt dışında Cüneyt arkın filmleriyle dalga geçiliyor, Cüneyt arkına soruyorlar röportajda neden dalga geçiliyor filmlerinizde diye. Diyor ki Cüneyt arkın " o zamanların şartlarıyla en iyi işi yaptık,yokluklar imkansızlıklar" vs dem vuruyor. İnsan böyle konuşunda Cüneyt arkından 2013 de dehşet filmler bekliyor ama ortada birşey yok. Neden acaba...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hepsi dandik oyunculuklar yerleri öpüyor.. Boy var tipte var eski mankenmişiyi oynasın bu filmde kafası ile itekleye itekleye bu kadar oldu.. Dahası olmaz olmayacak..

0|0
    0|0
  • o kadar anlı şanlı tarihimiz var, yaptığımız filmlere film demeye bin şahit ister.

sakarya fırata devam. en iyisi o

0|0
    0|0
  • bi spartacus ve game of thrones a bak bide muhtesem yüzyıla bak

0|0
    0|0
    • Game of Thrones yok böyle bir dizi 31.03.2013 yayın tarihini iple çekiyorum. Yerli dizileri defterden sildim. Basit Entrikalar ve dramalar artık sarmıyor.

• su zaman kadar tek iyi diyebilecegim dizi kurtlar vadisi oda zaten pusu baslayınca bitti onun dısında hepsi dala vere

• Osman Sınav zamanında şahaneydi, zaten o dönem askerdeydim akşamları izleyecek başka bişeyimiz yoktu. :D

Yükleniyor...