Başımızdan geçen komik anılarınız? Mutsuz mutlu herkes gelsin ve başkalarınıda güldürelim!

mutsuzken ne yapmalıyız çok mutsuzumda herkes komik anılarını yazsa hepimizgülsek bence fena olmaz :D

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Krasnadar Rusyada Istanbul a donmek icin havaalaninda bekliyoruz 2 arkadas. Cebimizde sadece 50 dolar kalmis. Dedim ki bana bak rusca ve ingilizce bilmiyormus gibi yapicaz. Yoksa bu 50 dolarda pasaport kontrolunde rusvete gidecek. Cunku benim pasaportum eski %90 prb olacak. Tamam dedi arkadas. Bu arada ikimizinde ruscasi gayet iyi.

Pasaport kontrolune ilk ben girdim. Aynen pasaport kontrolundeki kadin rusca problem var dedi telefonla baska bir polisi cagirdi. Bende turkce ne oluyo niye bekliyoruz amk diye bagirip cagiriyorum. Kadin rusca ingilizce biliyomusun diye soruyor. Bende no rusca no english diye bagirarak cevap veriyorum. Bu arada diger polis geldi. Beni izle dedi. Tam o sirada gen bi turk ogrenci geldi abi yardim edeyim dedi. Bende gerek yok filan diyorum bozuntuya vermeden. Derken polis cocuga tercumanlik yapabilir misin diye sordu. Cocukta rusca elbette dedi. Bende icimden amk senin dedim. :))

Girdik odaya isin kisasi cocuk dondu abi ver bi 50 dolar da biraksin seni derdi para dedi. Hadi ya dedim tam 50 dolar mi istiyo ne tesaduf dedim. Neden dedi cocuk. Yok dedim tamda en bozuk param 50 dolardi da dedim. Soyle dedim pasaportu geri versin. Aldim pasaportu son 50 dolarimi icine koyup geri verdim. Tabi ciktik odadan. Kontrolden de isik hiziyla tabi.

Bekleme salonundayiz yardim eden cocukta bizle birlikte tabi. Sohbet ediyoruz ordan burdan. Benim arkadas dondu dediki beni gostererek cocuga var ya dedi bu arkadasim super zekadir. Bak simdi dedi sen ona 10 tane rusca kelime ogret 5 dk sonra sor hepsini aklinda tutar. Cocuk tabi inandi 20 tane hakkaten telafuzu zor kelimeyi anlamlari ile soyledi bana. Bende bozuntuya vermeden mirildanarak ezberliyo numarasi yapiyorum tabi. Neyse 5-6 dakka sonra cocuk kelimeleri tek tek sormaya basladi. Tabi normal olarak hepsini ondan dahada iyi telaffuz ederek cevap verdim. Hatta unuttugu bazilarinida hatirlatarak. Tabi hayretler icinde kaldi. Arkadasim isi abartarak dediki. Simdi sen buna biraz cumle kurmasini ogret bak senle konusmaya bile baslar. Cocuk gayet ciddi. 15-20 tane basit cumle soyledi bana anlamlari ile birlikte. Bende tabi ezberliyorum guya. Aradan 20 dk gecti gecmedi basladik basit basit rusca konusmaya. Cocuk nerdeyse kafayi yenek uzere. Ulan diyo ben 8 senedir burdayim. 5 sene universite okudum adam 30 dakkata rusca konusmaya basladi. Ucaga bindik bu yanimiza geldi tabi. Soruyor bize. Abi allah askina soyleyin siz rusca biliyonuzmu benimle dalga mi gectiniz. Bende ona rusca dedimki hatirliyomusun polisin yaninda ne tesaduf demistim. O tesaduf filan degldi cebimdeki son 50 dolardi ve senin yuzunden artik cebimde metelik kalmadi. Cocuk tabi sok icinde ozur dulerken cok rahatladigini soyledi. :)) bizde cok gulduk tabi.

0|0
    0|0
    • hahahahahahah çocuğada yazıkta oda iyilikiçin gelmiş:D

• Polisorsana beyfendiye neden gelmis rusyaya

Cocuk: abi neden geldin diye soruyo.

Ben: soyle ona istanbulda olsa s.kerdim onu.

Cocuk: is icin gelmis is.

Ben: ne dedin? ( Gulmemek icin kendimi zor tutarak)

Cocuk: abi is icin gelmis dedim.

Ben: aferim. Sevdim seni. Ama teske annenize cay icme gelmis deseydi,

Cocuk: abi dur yoksa cikamicaz burdan.

Poline dedi?

Cocuk: yok bise sizi abinisine benzetmiste onu soyluyo.

Kahkayi basmamak icin kivraniyorum.:)))

• hahahah süpermiiş

Erkekler Ne Diyor 7

• Mutsuzken Rnb dinliyorum keyfim yerine geliyor biraz

Mutsuzken acıklı şarkı dinlenmesi yanlıştır kendimce. :)

0|0
    0|0
    • bence ordaki mantık mutsuzken acıklı şarkı dinleyip ağlamak ağladıkçarahatlamak bir süre sonra takmamak ve ardından mutluluğa koşmak gibi birşey ama süreleri değişiyo:D

• sen ağlarsın ben ağlayamam Bir erkeğin ağlaması ? gülünç :D

• değil bence her dakika ağlamak değil tabikiama ağlayan erkektetatlı olur bide onu saklamaya çalışırken bence:D

• Komik anım çokta şimdi sen diyince aklıma gelmez benim :) Zaten burdan yazınca çok komik olsada komik gelmez ;)

0|0
    0|0
    • olsun ama yinede hayaledip güldürebilir

• hoşben küçükken yokuşaşağıkoşarken hızımı alamayıp duvara dostlamış insanım bayılmışım gözümü hastanede açmıştım birdeiğneden korkun sen bağır çık hastaneden kaç zaten ama tatil köyündeydik çabuk yakalandım tıpış tıpış iğnede oldum 5 yaşındaydımtabi:D

• :))) Yerim seni :P

• anlatmakla bitmez :DD

0|0
    0|0
    • birkaç tane yaz ozmn:D

• ?neden gülüyosun

• Ağlamamak için :D

• O kadar çok ki fazlalığından hatırlayamıyorum bile :)

0|0
    0|0
    • :Dolsun aklına geleni yaz

• 1 dakika önce bunu açıp inciswf . c o m / mov0002 . s wf sandalyeden fırladım :) Yıldız bababaaaa

Boşluğu sil sende aç bak :)

• final sınavında o sessizlikte yellendim rezil olmuştum tüm amfi bana gülmüştü mezun oldum kimsenin yüzüne bakamıyorum

0|0
    0|0
    • hahaahhahahahahhahaha :De eehııı içindetutucağına dışarı vur aman takma sankikendileri yapmıyo:D

• ilkokulda kızın tekinin saçına patates kızartması atmıştım beslenmemde getirmiştim hemde bisürü . kızda ertesi tenefüs arkama geçip 1 şişe kolayı boşaltmasınmı kafama, herkes gülmüştü amk :(

0|0
    0|0
    • :(:(:( sen kaşşınmışsın bende birkere kuzenimesarkan çocuğun yüzüne dondrma yapıştırıp çantamı alıp gitmiştim...

• bi kere ishal olmustum misafirdeydik tuvalette kalabalıktı tutamadım en sonunda altıma s...tım

( gülme şu an biliyorum kahkaha atıyosun ama insanlık hali senin başınada gelebilir bak hala gülüyo gülmeseneeeeeee)

0|1
    0|0
    • tamam gülmüyorum (haaha)amakaç yaşındaydın bunu yaparkenn :D

• daha yeni oldu 1 hafta 26 yaşındayım

• owwww karizma yerlerde olmuş birazamann takma sankikendileri çokmükemmelya

Kızlar Ne Diyor 1

• Küçükken babam uzağa göreve gitmişti, 6 yaşlarındaydım sanırım. Üzgündüm... Sindi bebeğimle oynamaya başladım, annem de neşemi yerine getirmek üzre makarna yapmıştı ( çok severdim) Sevindim tabi, sonra birden aklıma bi fikir geldi. Bebeğimin kafasını koparıp gözlerini, kulaklarını ve ağzını oydum. Sofraya oturdum, elime bir bant alıp ketçap şişesini elime alıp bebeğin oyuk kafasını monte ettim ketçap şişesine. Ve ölümcül dokunuşu yapıp sıktım, sıktım, sıktım. Bebeğin ağzından ve burnundan çıkan ketçapla mutlu olduğumu gören annem dehşete kapılmıştı. Ertesi gün psikoloğa gittik ve adam bayağı bi eğlenmişti. Sonra da ailem anlatıp anlatıp dillere plesenk etti bu vakayı, eşek kadar oldum hala anlatırlar. En büyük korkum evleneceğim kişiye bu durumun anlatılması. öptüm, bye

0|0
    0|1
    • hahahahahaahhaahahah süperya amagerçekten tuhafmış

Yükleniyor...