Nasıl yüzlerine bakıp hakkını helal et diyeceğim?

arkadaşlar ben kötü bir insanım çok kızın hakkına girdim kalplerini kırdım canlarını yaktım ama çooook ama çooook pişmanım uzun süredir canımı sıkıyor bu durum şimdi ben nasıl yüzlerine bakıp hakkını helal et dicem?Ayrıca birçok insanın da hakkına girdim yine binpişmanım yani arkasından konuştum ama esasında böyle bir insan değilim o anki sinirle ne söylediği mi bilmiyorum sonra pişman oluyorum

Şimdi bana söyler misiniz ben ne yapim?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Tek tek bulup özür dilemen lazım.

0|1
    0|0
    • kız eğer suratıma tükürse hakkıdır harbi diyorum şimdi düşünüyorum da...aynıları bana yapılsa çok fena olurdu

• Bul ve özür dile ne kaybedersin.En azından için rahatlar.

Kızlar Ne Diyor 6

• özür dile hemen

1|1
    0|0
    • kız eğer suratıma tükürse hakkıdır harbi diyorum şimdi düşünüyorum da...aynıları bana yapılsa çok fena olurdu

• O kızların çoğu ulaşsan bile hakkını helal etmeyecektir muhtemelen. Allah kul hakkı ile karşıma çıkmayın demiş Malum kullar arasında.. Sen Vaz geçip bu huyundan Beterin beteri var durumuna düşme. Birde şey duymuştum tv de bi sohbette bazı hayırları sadece o kişiler niyetine kendi sevabin için değil yapmanın iyi olduğunu.

0|0
    0|1
  • hakkini helal et dizisi vardi bir zamanlar onu izle yol gosterir sana Allah bu konuda hepimizin yardimcisi olsun isimiz zor ne yazikki..

0|1
    0|0
  • helallik iste teker teker,birdaha yapmamaya dikkat et hatta yapma.

0|1
    0|0
  • Hepsinden özür dile. Gerisi onlara kalmış. Sen hatanı anlamışsın ne güzel.

1|0
    0|0
  • Allah affetsın . Kim dedikodu iftira fesatlık yapmadı ki allah bızı doğru yola yönlendirsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birinci adımı gerçekleştirmişsin

kabullenmişsin hatanı

ikinci adımıda başar yüzyüze görüşebildiklerinle helallik al

öteki tarafta bu daha zor olur

0|1
    0|0
  • Vicdanla boğuşmak işte budur. Ben bir kızdan helallik almak için 2 yıl dil döktüğümü bilirim. Allah yardımcın olsun.

0|1
    0|0
    • sorma taa kaç zaman oldu aklımdan çıkmıyor bir türlü

• Bu işler böyle maalesef.

• mesela şöyle düşün çok ama çok yakın arkadaşları küstürdüm ve bunu üstelik bir kez yapmadım defalarca kez yaptım bu en basiti arkasından konuştum sinirimden çatlıyordum ama ne oldu sonuç 0

• Senin yatacak yerin yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...