Babanın yüzüne karşı söylenmek istediğiniz ama söyleyemediğiniz sözler var mı varsa nelerdir ?

bir insanı öldürme şansım olsaydı çocukluğumdan beri hayatımı elimden alıp siken o kadar şerefsize rağmen sadece seni seçerdim.

sana olan nefretim belki bir gün geçer, sana bir zamanlar duyduğum sonsuz sevginin geçtiği gibi. ancak yaptıklarının izleri hiç geçmeyecek.

buraya kadar olanları zaten biliyorsun.

bilmediğin tek şey sana söylemek isteyip de yüzüne söyleyemediğim;

yeryüzünün en karaktersiz insanısın ama hala çok güzel kokuyorsun baba.

bil istedim.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Burdan beylik laflar etmeyeceğim yada dini boyutunu anlatmayacağım. Allah beterinden korusun. Benim de babamla aram pek yok ailecek yok Fakat şunu demek isterdim: benden geçti sayılır da üstüne titrediğin torunların var onlar için sağlığına dikkat et..

0|0
    0|0
  • yuh be arkadaş

0|0
    0|0
  • çok var ama sadece ona söylemek isterdim buraya değil.

0|0
    0|0
  • :(

Duygulandim ya..yazini okuyunca..

Bende babama keske beni sevgisiz birakmasaydin sevgini gosterseydin demek istiorum..

0|0
    0|0
  • Sen benim kahramanim sper babam, bitanemsin iyiki varsin babacım :)

0|0
    0|0
  • Ona degilde sana söylemek istedigim var o nefret hic bitmeyecek hayatindaki her kötü seyde onu suçlayacaksin ve nefretin giderek kabaracak ve sanirim sebebini biliyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 9 yasindayken kaybettim babami.olumunden 16 yil sonra tesadufen babami taniyan biri onun oglu oldugumu ogrendiginde aglayarak sarildi bana.onunla cok ama cok gurur duydugumu soylemek isterdim yasasaydi.

0|0
    0|0
  • "seni çok seviyorum baba" diyebilsem bile yeter bana :(

0|0
    0|0
  • Valla beni öldürmekle tehdit etti. bende savcılığa verdim. şimdi sokakta kalıyo. Mahkeme günü senden biraz alıntı yapıcam.

0|0
    0|0
    • yap kardeşim

• Valla şöyle güzel bi savunma yazısı hazırlıyorum kendime. Dava günü hakim davacı kendini savun diye sendende alıntı yapıcam. açıcam ağzımı yumucam gözümü. 20 yılın tüm dertlerini yığıcam ortalığa.

Yükleniyor...