Boks hakkında bilgili olanlar?

Arkadaşlar boks derslerine başlıcam nasipse, ama hiç bişey bilmiyorum eğitimleri nasıldır, çok zorlarlar mı, ne tür sıkıntılar yaşarım? Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yok bea bayanlara zorun z sini bile göstermiyolar. Senin gideceğin yer tahminim fitness salonunun içinde boks dersi veren bir yer. Sadece boks kulübünde zaten kız yoktur yani :) sen kondiayonun olmadığı için yorulacaksın o seni yorar. Eldivende hemen gerekmez. Eğer çok yetenekliysen 1 ay sonra eldiven bandaj falan al der hoca. Bunları internetten al çok ucuz oluyo.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ellerinin üstü hafiften nasır bağlar o kadar.

1|0
    0|0
  • Kardeşim ben boksörüm mesaj at ne sormak istiyorsanız yanıtlayayım.

1|0
    0|0
  • ilk gölge boksuyla başlıycaksın sonra teknik taktik ve sonra layt boks ve sonra istersen full kontak en fazla 1 yıl içerisinde full kontak yapabilcek boksçu olsun

1|0
    0|0
  • ilk gittdiignde cok dayak yiyiceksin

1|0
    0|0
  • Ilk gunden rimge armicaklar tirsma ilk kondisyon gelistirme olir zaten sonra teknik parta gecerler

0|0
    0|0
  • Zor bişey değil merak etme

0|0
    0|0
  • Hocana bağlı benim idmanlarım çok ağırdı çok kilo verdiğim için bıraktım

0|0
    0|0
    • Ben zaten birazcık zayıfım, kendimi savunmayı öğrenmek için merak saldım, bana ne kadar yüklenebilirler ki :-)

• Savunma sanayı çok etkili bayanlar için wing chun ankarada bulursam gitmeyi düşünüyorum

• Anladım ama kayıt olma aşamasındayım boksa, yeterince öğrenince belki onuda araştırırım teşekkürler

• çirkin kulaklar yamuk bir burun sarsılmış bir beyin lazım galiba
    baş ağrısını bilmeyenlerin seçimi

0|0
    0|0
  • Herkes basladiginda hicbirsey bilmiyordu (bende dahil) gidince zamanla herseyi ogreniyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kondisyon yaptırıcaklar sonra başlarlar eğitime korkma çok sıkıntı yaşatmaz sana hocaların gerekli olanı anlatır sana

1|0
    0|0
  • Abim gidiyodu bir ara ama eldivenler çok pahalıymış

1|0
    0|0
Yükleniyor...