Erkek kadınını dinler mi, dinlemezse ne olur?

Erkek kadınını dinler mi, dinlemezse nolur?...

Erkek kadınını dinler mi, dinlemezse nolur?...

Güncellemeler:
dinlemek kadının dediklerini yapmak anlamında...

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Dinleyen adam az açıkçası. Ben bundan hatun konuştuğu zaman ne kadar iyi dinlediğini anladım.

Eğer mesele akıl vermekse, akıllı kadın erkeğe akıl vermez, huyuna giderek yönlendirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Erkek, kadını Cennet'e tercih etti. Kadını dinledi ve cennetten kovuldu. Dinlemeseydi Cennet'te bilgiye ulaşmadan yalnız başına kalırdı. Çünkü kadin o meyveyi tadardi ve Dünya'ya atılırdı. Erkek mutlu olurdu. Çünkü cehalet mutluluktu.

1|0
    0|0
  • Merak etme sen arkadaşım erkekler istemesede kadınlar kendini dinlettirir...

1|0
    0|0
  • Mantıklı olanı herkez dinler kadın erkek ama bi erkek kadını doğru söylediği halde dinlemiyosa o erkekten hayır gelmez gururuna yediremez egoist in tekidir :(

1|0
    0|0
  • kadının hissettikleri doğru çıkar genelde erkek bunu yapmazsa sonuçlarına katlanır. iki taraflı hem de. yaptığının sonucuna katlarnı vir de "bak beni dinlemedin" diyen kadınına katlanır.

1|0
    0|0
  • dinlemesine dinliyoruz ama susup dinliyor olmamız kadının her söylediğine inandığımız anlamına gelmiyor, bir öğrenemediler şunu...

0|0
    0|0
  • dinlemem bananeeee :D eğerr giderseee başka akdınmı yok bana :D eğer döverse güle aşık olan dikenide sever :D

0|0
    1|0
  • dinlemezse bile dinliyormuş gibi yapmalı. tecrübe ile sabittir bu

1|0
    0|0
  • dinlemekten dinlemeye fark var, sözünü bahsettiğin sözünü geçirmekse kapının önüne koyarım...

0|0
    1|0
  • Dinlemezse kaybediyor, dinlerse de kadının her dediğine kıymet vermiyor. Kadınların biraz konuşma konusunda tutumlu olması gerekir..

0|0
    0|0
  • Dinlerse kız bi süre sonra sıkılır !

Farkı biri diye onunla birliktedir çünkü ..

0|0
    0|0
  • erkek kadınını dinler,eğer söyledikleri erkeğinin düşüncelerinden bir adım öndeyse,dinlemiyorsa söylediklerinden hiç istifade etmediğinden dir.Erkek kadını dinlemiyorsa kadın fazla konuşmamalı,aksi halde erkek kazma ise kadını bu yüzden dinlemiyorsa aile reisliğini elinden almak gerekir.

0|0
    0|0
  • kadın gider :)

0|0
    0|0
  • Şöyle bir durum var karşılıklı anlayış varsa karşı tarafın düşüncelerine tabi ki önem veririm. Ama çoğu zaman karşı tarafın beni dinlemesini tercih ederim. Bu oranı iyi ayarlamak lazım.

0|0
    0|0
  • Mantıklıysa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben dinlerim. Bir karar almadan once karima danisirim yani evlendigim zaman.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir. Mantıklı istekleri olursa neden yapılmasın?

0|0
    0|0
  • iki tarafta birbirini herzaman dinlemeli yoksa huzur falan kalmaz

0|0
    0|0
  • dinlemezse bitsin ilişki

0|0
    0|0
  • Dinler tabi ki. Erkegon gormedigi veya aklina gelmedigi bircok ince detayi bilir kadinlar.

0|0
    0|0
  • ben dinlerim seviyosam köpeği olurum

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz ...

0|0
    0|0
  • Dinlemeyeni kimse dinlemez ;)

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa dinlerim tabiki ama yok işte:(

0|0
    0|0
  • bi ara dinliyeyim dedimde saçma sapan kararlar vermeye başladı işler ters gidincede sahiplenmedi rezil olan ben oldum akıllı erkek arada mantıklı olanları dinler son kararı kendi verir:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Pek dinlemiyorlar.Başlarına buyruk hepsi.

0|0
    0|0
  • ılıskıye onem verıosan deger verıosa dınlemelı

0|0
    0|0
  • işini bilen kadın belli etmeden çok güzel sözünü dinletir erkegin ruhu bile duymaz:) bir ilişkide kim ne derse desin temelde ilişkiyi yürüten yönlendiren kadındır o yüzden sözüne kulak asmadan geçmemek gerek..

0|0
    0|0
  • Kadın her şekilde kendini dinletir kanımca.

0|0
    0|0
  • bu beş kardeşi görüyomusun

0|0
    0|1
Yükleniyor...