Tüyleri diken diken eden anlar...

Spor olayarı için soruyorum. Benim Uefa kupası finali, Çek maçı bi de aslı ve gamzenin getirdiği madalyalar... Sizin?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa kupasına giden yoldaki; 2-0'dan gelip 3-2 aldığımız madrid maçı, 2-1'den gelip 3-2 aldığımız milan maçı, Leeds maçı psikolojik bir savaştı. Manu maçı var orada 3-3 burada 0-0 kaldığımız maç. Uefa kupası final maçı özellikle penaltılar atılırken ağlamıştım. Yakın tarihten 4-3'lük sabri reyizinde gol attığı Bordeux maçı:) 2006 yılındaki Nondanın kafayla attığı gol sonrası şampiyonluk gelen maç(Eski açıktaydım) bizim olduğumuz kaleye kafasını sokmuştu pardon gol atmıştı;) Türkiye'nin hırvatistan maçı, isveç maçı. Yine şampiyon olduğumuz sezonda inönüde beşiktaşı hasan kabzenin golleriyle yendiğimiz maç, Geçen sene kendi stadımızdaki 3-2'lik beşiktaş maçı. He bir tane daha var yanlış hatırlamıyorsam 95 sezonundaki kadıköydeki galibiyetimiz ve souness'ın bayrağı dikmesi. Ve en yakın tarihten 12 mayıstaki kadıköydeki şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maç;) Işıkları söndürün:D

3|6
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• galatasaray süperkupa finalini her izleidigmde kendimden geciyorum

3|5
    0|0
  • 1999 Turkiye - Hirvatistan Basketbol maci. Avrupa Sampiyonasi

15 sayi geriden geldik. Canli yerinde izledim.

Efes Pilsen Korac Kupasi finali.

Iyi bir Futbol izleyicisiyim ama inanin hicbir futbol musabakasi bu kadar adami germez. Kalpten goturecek hale getirmez.

0|1
    0|0
  • Besiktas Liverpool 132 desibellik mac

1|1
    0|0
  • alves volkaaağğnn bitti bitti bitti bu iş haydi türkiye hep birlikte ağlayalım şimdiii...

1|1
    0|0
  • İnönü de Galatasaray ı Sergen in golüyle yenip şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maç, Euro 2008 deki Portekiz maçı dısındakı tüm maçlar...

0|0
    3|4
  • Hırvatistan maçı..

1|0
    0|0
  • fenerin şampiyon liginde çeyrek final oynamasıı chelseayi müthiş maçta 3-2 yenmesiii

0|0
    3|4
Yükleniyor...