Sizler bir erkek olarak size ne hediye alınmasından hoşlanırsınız?

200-250 Tl'ye kadar bir bütçem var, sizler bir erkek olarak size ne hediye alınmasından hoşlanırsınız ? Lütfen, sevgilim yanımda olsun , öpsün, seni seviyorum desin yeter falan yazıp durmayın. Saat kazak gömlektende yaratıcı olsun lütfen. Fikirleriizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• krakteri uygunsa oyuncak al bana teletabilerde lala yi almislardi cok mutlu olmustum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu tür kişiye özel ürünlere bakmanızı öneririm, başka sitelerde var bu tür ürünler yapan..

tish-o.com.tr/kisiye-ozel-fotograf-albumu.asp

tish-o.com.tr/kisiye-ozel-kol-dugmesi.asp

1|0
    0|0
  • ya ısterse 5 euroluk bısı olsun yurekten olsun da olmadıgım yerde benım dusunulerek bana alınmıs hedıye olduktan sonra ne ederı ne de tartısmasını yaptırırım ıllada begendıgı bısı ısıne yarayacak gunluk kullanabılecegı sureklı yanında tasıyıp kullandıgında kulagını cınlattıracak bısı olsun ıste

0|0
    0|0
  • beğendiğim bir parfüm var, ya da tıraş makinesi alsalar ne güzel olurdu valla. atkı falan da olabilir. ama en güzeli senin elinden çıkacak bir şeyler, maket, eldiven, tamamlanmış puzzle gibi.

0|0
    0|0
  • Parfüm alabilirsin orjinalinden, veya Tommy Hilfiger outlet mağaralarda 155 liraya kazaklar var onlardan alabilirsin özellikle bej rengi olan çok bulunmuyor ve aşırı hoşuma kaçıyor. :D Parfüm olarak da Paco Rabanne Black XS iyidir ama o konuyla başka kızları çekebilir. :P Harika bir parfüm cidden.

0|0
    0|0
  • herzaman baktığında hoşuna gidicek bişi almalısın ve neye ihtiyacı var onu öğren en çok o zaman mutlu olur :) Mesela bana en çok ihtiyacım olduğunda birisi ayakkabı almıştı çok sevinmiştim basit bişi ama insan ihtiyacı olduğu şey hediye gelince çok seviniyo :) Bu ister bi anahtarlık isterse bi kalem olsun :)

0|0
    0|0
    • telefona ihtiyacı var okadar bütçem yok

• senin bilmediğin başka bişiye ihtiyacıda olabilir belki o sadece dışarıya gösterdiği bi ihtiyaçtır kankalarına sor belki onlar biliyodur

• takım set halinde;

gümüş yüzük ve gümüş tesbih

ikiside birbirinin takımı olucak off biterim bee... :)

0|0
    0|0
    • İkiside asla kullanmayacağı şeyler :(

• bende kullanmam tesbih falan ama ömür boyu saklar gözüm gibi bakarım

• bi eksigini arastırıp ögrenip öyle bir hediye alırsan normal bi hediyeden daha mutlu olacagını dusunuyorum

0|0
    0|0
  • güzel bi saat hoşuma giderdi :)

0|0
    0|0
  • kol saati

0|0
    0|0
  • nitrolu oyuncak araba al.. erkekler çok severr

0|0
    0|0
    • O da neyy anlamam ben hiç nereden ne kadara ne marka ne alınır

• benzinle çalışan uzaktan kumandalı araçlar.. 10000 lriaya kadar var.. internette araştır RC Model diye..

• kış mevsimine uygun giyisiler al deri mont filan

0|0
    0|0
  • marka bir ayakkabı al bence çok beğenicektir...

0|0
    0|0
  • Ben elektronik eşya severim biraz daha biriktirip projeksiyon alabilirmisin :(

0|0
    0|0
  • Değişik fikir istiyosan belden bağlamalı al ;) Hahahaha :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• orjinal parfüm al en iyisi.

0|0
    1|0
  • Ayakkabı..Erkekler genelde ayakkabıya düşkündür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...