Fiziksel görünüme ne kadar önem veriliyor?

Duygusal davranmayın.Yakışıklı biri boyu diğerlerine göre kısa ve utangaç.Karşıdan nasıl görünür?Cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta önemli olan dış görünümdür fakat sonradan bu önemini kaybeder kişilik özellikleri ön plana çıkar. İnsanı gerçekten sevdiren karakteridir

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sahsen fiziksel olarak baktigimda kiligi kiyafeti yerinde mi temiz midir diye bakarim boyuna posuna bakmam veya da nasil hava attigina hersey 2 cift goz ve 1 sozde biter benim icin

0|1
    0|0
  • kim ne derse desin ben önem vermiyorum, fiziksellik tamamen saçmalıktır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yan yana durdugumda uyacak kılo kıloya boy boya uyacak duygular da bı sekılde uyar uymuyorsa da uymuyordur baska bırıne bakıcaz olay o dur kımse begenmedıgı yanında ınce bı canlandırmasını yaptıgında nasıl duracagı kanatını kendı ınanmadan yanına gıtmez nasılsa ıcerıgıne bakıldıgında uyar yada uymaz o ayrı bır konu ama oncelık ıkı taraf ıcınde yanyana nasıl dururuz ılk basta sonrarı ya sonra yada hıc.

0|1
    0|0
  • fizige artık önem vermiyorum manken gibi kızla cıktıkta noldu ruhu bozuktu.

0|1
    0|0
  • Fiziksel görünüme önem vermiyorum diyen yalan söyler güzel kardeşim ilk başta bunu söyliyim.Herkez diyipte genelleme yapmıyım yinede çoğu kişi ilk başta yanına yakışsın ister sonra bakar karakteri bana uyuyormu diye.Doğanın kanunu.

0|0
    0|0
  • Şimdi herkes gelcek ben fizikselliğe önem vermiyorum ,boy önemli değil tip önemli değil dicek yalan abi öyle bişi yok öyle bişi olsa çirkinlerin de sevgilisi olurdu ama yok :)

0|0
    0|1
  • 1 metreyse bakmam işim olmaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...