Kalçaları hacimlendirmek için ağırlıkla mı çalışmalıyız?

Kalçaları hacimlendirmek için ağırlıkla mı çalışmalıyız? bir sorum daha var. Kalçamı büyütmek istiyorum ama aynı zaman da üst bacak da kaslanıyor kalınlaşıyor? bir Çözümü yok mu? Yani şu dizin üstündeki kas çıkıntısı varya hani, işte o çok iğrenç duruyor

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dizin hemen üstünden çıkan uzantı quadriceps'in uzantısı. Hatta latince ismi Vastus Medialis. Bacakta quadlar hemen devreye girebilen kaslardır. Bu yüzden kalçayı çok da fazla izole edemeyebilirsin. Kalçanı büyüteceğin hareketler elbette var onları burada sıralamıyorum ama asıl sorun olan aynı zamanda üst bacağı nasıl yerinde tutarıza odaklanıyorum. Ağırlıkla çalışma yapacağından mutlaka o bölgeler de çalışacaktır ama haftada 2-3 gün kadar en az 10 dakika tempolu bisiklet sürersen en az etkiyle ayrılabilirsin. Çünkü bacak hacimlenirken enlemesine de büyür. Sen bisiklet ile quad bölgendeki kasları uzatacak ve hacimlenmesinin bir nevi önüne geçeceksin. Bisiklet antrenmanını da sınırda tutman çok önemli.

0|0
    0|0
    • Bisiklet kaslandırmıyo mu
      Dediğin gibi az sürünce inceltir mi

• İnceltir demedim. Dozaşını iyi ayarlarsan kasları hacimlendirmekten ziyade uzatır.

En İyi Kız Görüşü

• agirlikla caliscaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• şurdan bak bakiim canikom
    www.bodybuilding.com/.../glutes

0|0
    0|0
  • Anlamam bu islerden

0|0
    0|0
  • Buyutup napican cicim

0|0
    0|0
  • Oyle istege gore olmuyo ☺️

0|0
    0|0
  • leg press dene kalcaya da vuruyor

0|0
    0|0
  • Squat ve benzeri hareketler

0|0
    0|0
  • twerk yapın arkadaşlar squat falan hikaye

0|0
    0|0
  • evliysen bol bol seks yap ama kucağa oturur pozizyonda...

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• Erkek sabit duracak. Ben kalçamı aşağı yukarı yapıcam kasıklarına dimi?

• evet aynen o şekil ama evli diğilsen plates topuna otur kalk aynı işlevi görür evlendiğinde de diğer halini yaparsın ki artı doğum yapınca tam bir selülit bombası olacağın için bu hharekete daha fazla ihtiyacın olcak

• Squat ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet agirlikla calis bacaklar da kalinlasacak mutlaka

0|0
    0|0
    • İşte öyle olmasaydı daha iyiydi :(

Yükleniyor...