Fitness Gida Takviyeleri?

Ben karbonhidrat ve protein tozu kullaniyorum bazı kişiler diyorki kullanmamalisin sporu biraktiktan sonra vucudun coker diyor ama ben asla gunluk protein ihtiyacımı besinlerden karsilayamiyorum sizce ek gida takviyeleri kullanilmamalimi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kim diyormuş onu sporu bıraktıktan sonra vücudun çöker filan, bunu tozla alakası yok. Sporu bırakabilirsin beslenmene dikkat etmezsen çöker ama normal beslenmene devam edersen birşey olmaz, günlük besin ihtiyaçlarını olabildiğince doğal yollardan karşılamaya bak ermediği zaman tabikide suplement kullanıcaksın ama suplementi ana besin kaynağı olarak görme sakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Takviye gıda adı üstünde. Normal besleneceksin, yetmediği yerde açığı kapatacaksın. Kimseyi dinleme herkes sanki bana 20 yıllık spor hocası. Kolu 25 cm adamdan, yağ oranı %42 olan adamın lafını dinleme

0|0
    0|0
  • Supplementler işe yaramaz. Tamamen karaciğerine ekstra yük. Başka hiç bişi değil. Bu işin sırrı günde minimum 8 öğün ve öğün başı enaz 30 ar gram protein almaktır doğal besinlerle. YEMEZSEN BÜYüYEMEZSİN. Geriye 1.5-2 saatlik antremnda yaptınmı hersey güzel olur

0|0
    0|0
    • Asla tuketemiyorum o kadar fazla besin

• Ozmn oldugu kadarıyla idare ediceksin. Bn hepsini kullandım hepsi fake ürünler. Amac sadece para kazanmak. sanayi yapmışlar resmen :)

• amacın ne kılo almak mı

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim 1.78 boy 66 kilo

• Bana bunu hem protein tozu hemde karbonhidrat diye aldirdilar protein tozu niyetine geçmiyor mu bu

• tek ürün mü var extra başka ürün kullanmıyosun tamam anladım

• Kullan arada 1 ay ara ver karbonhidrat surekli kullanilmaz kilo almak icindir.
    Protein de arada 1 ay ara ver.
    Sporu bunlari kullanmazsanda bırakırsan yine cokersin
    @igrencapacheçikoo yanlış mıyim

0|0
    0|0
  • kardeş ben bu sporu baya bir yaptım dozunda alırsan abartmadan bcaa ve protein tozu kullan kalitelisini al abartma yeter faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • 2gün önce gittim ilk bugunde 2. olacak
    şu an kollarım iptal nasıl başlayacağım bugun

0|0
    0|0
    • Benimde ilk başladığım zaman öyle oldu hatta kolumu kıpırdatamıyordum ama kendimi zorladım sende öyle yap bir süre sonra alışıyor insan

• Yok be maksimum 5 gun surer hamlik eger önceden sporla falan ugraastiysan 2 gune kadar duser o kadar uzun olmuyor hamlil 2 hafta gitmezsen iyi olmaz eger cok agrimiyorsa spora kesinlikle gitmelisin kaslarini ne kadar cok zorlarsan o kadar iyi gelisir

• Evet şu an dünkü ağrılar yorgunlullar kalmadı.
      Spor yaptıktan bir sonrası değil diğee gün ağrımıştı
      Yabi salının sporu perşembe günü ağrısını-etkisini göstermişti.

• kullanmalısın yoksa 50-60 gram proteini tek seferde nerden alıcaksın?

0|0
    0|0
    • Ama herkee vucudun sarkik olur diyor sporu birakinca

• öyle bişey yok 1 sene bıraktığım da oldu sadece hacim kaybediyosun

• kullanma çöker süt yumurta gibi besinlere yönel çünkü gecici siskinlik veriyor onlar

0|0
    0|0
  • Glutamin, Aminoasit, Bcaa kullanabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...