Şınav çekenler bir bakabilir mi?

Ben şınav çekmeye başladım ama ilk önce duvardan başladım ama kollarımı yana ayırıpda çektim hep dün bir videoda spor hocası duvarda yaparken kollarını düz tutup çekti denedim ama saçma geldi bilekler falan çok yoruluyo bunun dogrusu nedir sizce ayakta duvar için olanı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yük binmesin istiyorsan yarı bedenini kanepeye at diz kapağına kadar o şekilde ellerini yere koyup çek.. Duvarda çekilenin bir faydası olamaz.. Hiç bir yük binmiyor kollara..

0|0
    0|0
    • İlk alışmak için normal şınava duvardan başladım

• Rica ederim, bengay merhemi mutlaka sür gece yatmadan sabah daha kötü ağrır yoksa..

• Tamamdır 👍🏻

En İyi Kız Görüşü

• Duvarda bedenin dik olacak bacakların bükülmeyecek kollsrın bukulecek goguslerin duvara değecek hatta bastır sonra aynı hareket 15 kere falan ya da istediğin kadr tekrarla

0|0
    0|0
    • Kollarım düz olarak mı ypksa yana dogrumu?

• Nasıl yani ya yerdeki şınav şeklini duvara uygulayacan işte kollar bukulecek

Erkekler Ne Diyor 4

• duvar icin cekersen hic bir anlamı kalmaz. normal şınav cek 1 2 3 4 tane cek ama etkılı cek. duvarda olanlar saglıksız. etkisiz

0|0
    0|0
  • duvara karşı şınav ı duymadım ama bir koltuk sandalye tarzı bir yere tutunarak çekmen de yarar var önceleri bileklerin ağrır ama sonra geçer

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Yani kollar yana dogrumu olacak

• bir suru seklı var sınavın hepsıde farklı bolgelerı calıstırır. normalı yana dogru acarak cekmektır düz tutarsan kollarını tricepslere daha cok yük biner.

• omuz genişliğinde açabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...