İki aşk arasında kalmak. Ne yapardınız?

x ve y olsun..xle 1 yıldan fazla zaman çıktınız onu çok sevdiniz ama o sizi aldattı onunla ayrılmaya yakın y ile tanıştınız y ile çok iyi anlaştınız onun yanında çok iyisiniz ve y'ye her şeyinizi rahatça anlatıyosunuz xle ilgili şeyleri de..zamanla ynin size ilgisi olduğunu farkettiniz y'ye karsı bos değilsiniz y size olan duygularını açtı ve dedi ki senden hoşlanıyorum ama xi unutamamış olmandan korkuyorum onu unuttuysan sevgilimsin unutamadıysan derdini anlatan biriyim dedi siz de senden hoslanıyorum dedi ve sevgili oldunuz ama emin değilsiniz napardınız y yi üzmemek için

Güncellemeler:
sorun bir de şu x sizle tekrar beraber olmak istiyo bugün bile geldi yanınıza ona seni istemiyorum bitti dediniz ama benim bir sevgilim var diyemediniz

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• ücüncüsünü secmelisin

1|0
    0|0
    • neden 2. gayet iyi bi secim gibi

• ikincisi senin boslugu dinlemeden biriyle cıkman ve boslugunu tamamlaman oluyor. ve zamanla duygusuyla oynayacaksın . bu yüzden sen bir ilişkişye hazır degilsin

• değil miyim gercekten bunu yye nasıl soylerim

Erkekler Ne Diyor 12

• gayet emin bir şekilde y yi seçerim beni aldatan insanı insandan saymam dahada sevsem bile sevgimi o iş bitirir

1|0
    0|0
    • ben de aynı seyi düşünüyorum ama y ye ben artık xi sevmiyorum dediğim anda bana açılınca kafam karıstı 2 gün oldu çıkalı ama emin olamıyorum ben

• y ye anlattım hala benimle konusmaya calısıyo dedim

• tamam bundan sonrası kolay x artık yavaş yavaş yok olur hehehehe )

• z nin denklemdeki duruşu çok önemli. problemi değer vererek çözebiliriz. ama asıl soru x e mi y yemi değer vererek çözeceğimizdir...

0|0
    0|0
    • xe 0 versek olur bence o gerizekalıya

• bak sorunu çzömüşsün bile x e sıfır verirsen y ile z yi başbaşa bırkabilirsin

• bacım sen şimdi x in 5 yıl sonraki yaşınımı soruyon

2|1
    0|0
    • hahaha,aga bak şimdi y doğduğunda x in yaşı senin yaşının 2 katından bir fazlaymış asjkdbsaldsad

• y ile mutlu olabilir miyim diyorum

• x ler y ler falan üni ye mi hazırlanıyorsun yeaa

kızım kafayı sıyormışsın arada bi soluklan

hep der hep ders nerey ekadar

yakında havada üçgen şeklinde uçup göçen göçmen kuşların iç açıları toplamını hesaplıyor bulursan kendini hiç şaşırma

1|0
    0|0
  • x ve y mi :( denklem oldu bu ya hiç sevmem :(

1|0
    0|0
  • x in yaptigi herseye ragmen sen onu unutamayip bu soruyu sorma ihtiyaci duyduysan demekki onu unutamamissin demektir .cevap verir misin x seni hala seviyo mu ?senin icin bi cabasi var mi en son ne zaman konustunuz ?karakter olarak y leri sevmem arkadasim da

0|0
    0|0
    • sen x i hala seviyorsun ona don ve yaptiklarinin bedelinin cok zor gececegini belli et eskisi gibi olma .Y ler cok bulunur ortalikta kimseyi ortak etme bostan yere zaten y ye konsantre olabilecegini sende sanmiyorsun bir yigin daha birakma aklinda

• ben sana tabloyu soyleyeyim y ile cikacaksin sonunda ve aradan zaman gectikten sonra pisman olacaksin bir sans daha versemi idim diye ..y ile olan iliskide duydugun heyecan sadece ona acima duygusuna ve kendine yakistiramadigin icin onun yaninda kalmaya donecek ..neden mi ? cunku icinde hala x var cunku ittiriyoru falan hikaye gozlerinde o isigi gormese sana dokunamaz bile ..ama bence en mantiklisi ne biliyor musun ?x e aci cektir kolay olma ve y ninde duygulariyla oynama fazla

• bugün sabahtan bu saate kadar yleydim yye sarıldım elini tuttum ve gerçekten heyecanlandım xe geri dönemem artık xin bana o kadar rahat yaklaşma nedeni aynı sınıfta olmamız ve herkesin içinde cok fazla üzerine gidememem ama bugün sınıftan 2 3 kişiyle karşılaştık yle el eleyken ve öyle baktılar eminim xe soylemişlerdir x de bi daha yanıma öyle kolay yaklaşamaz artık kendimi ynin sevgilisi olarak hissediyorum ve y annesine babasına arkadaslarına hep anlatmış beni

• iki kişiyi sevemezsin insanın bir kalbi var. Sevdiğin kişiye seviyorum diyemezken başkalarına rahatlıkla dersin. Aşk değil bu eski sevgilini unutmak istemişsin bukadar basit.

Anlaşmak bazen aşktan daha onemlidir ama kalbini dinle yoksa hata yaparsın. Bak üzülmek aslında burda saçma bir iki gün üzülür ama en azından onu kandırmış olmassın.

0|0
    0|0
    • 2 kişiyi seviyorum demiyorum zaten ben artık xi sevmiyorum onu seviyo olmak istemiyorum ben yyi seviyorum diyorum kendime ynin yanında heyecanlanıyorum falan ama x bugün de beni kollarının arasına sıkıştırdı seni seviyorum dedi sen de beni seviyosun dedi ve bunlardanynin haberi yok y ve x ile aynı okuldayım xle aynı sınıftayım ynin bölümü farklı ama bizi her an o şekilde görebilir

• x'i denklemde y'nin yerine koy öyle dene link

1|0
    0|0
  • Arkadaş ağır matematikçi :D

0|0
    0|0
  • Y ye biraz zaman vermelisin yoksa x le ilgili seninle konuştuklarım seni üzecek, x i henüz unutamadan seninle başlamak beni yıpratacak bir süre böyle devam edelim deseydin olmamıydı :S :) bak formülü veriyorum sen= x+y/y :) Saygılar

0|0
    0|0
    • ben ona x artık umrumda değil onu sevmiyorum unuttum bitti o iş dedim emin misin dedi evet dedim sonra pat diye senden hoslanıyorum dedi ve ısrar etti onu unuttuysan sevgilimsin dedi ben ne diceğimi bilemedim onu kaybetmek istemedim ve senden hoslanıyorum dedim basladı 2 gun oldu

• :Dyye zaman vermek en iyisi galiba zaten arkadaş gibiyiz ona bi kere seni seviyorum aşkım canım cicim demedim daha:D

• Deme zaten aferin ;))) SEn ama önce bi kendine zaman ver kız :) Toprak bile iki yılda bir nadasa bırakılır :D biraz kafanı dinle :)

• birini seçmen lazım olmaz böyle

0|0
    0|0
    • y yi seçmiş gibiyim ama y ye sevgilimmiş gibi davranamıyorum

• ikisini de boş ver Q daha romantik ve havalı duruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...