Neden sevilmiyorum ben?

Benden nefret eden bir grup var hakkımda sürekli o* kaşar deniliyor.Çok sıkıldım neden

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• bu dünyada ailenden başka kimseyi takmıycan..bırak desinler..ayrıca bir kızın namusuna laf etmek çok büyük günah ne biçim insanlar bunlar..dediğim gibi örneğin ben bana karşı eleştiri yapıldığında hiç takmıyorum rahatım o yüzden..karşılık verirsen daha çok üstüne gelinir unutma..hem kimmiş seni sevmeyen..SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN..:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• O gruptan uzaklaşmayı denesen

1|0
    0|0
  • Zarf olsun diye bu yazıyı yazmadıysan bir sorum olcak herçekten hakkında söyledikleri şeyde gerçeklik payı varmı ? yoksa onlar çamur mu atıyor . eğer gerçeklik payı varsa adın çıkmıştır 9 inmez 8 . yok çamur atıyorlar diyorsan ortamını değiş demekki bulunduğun ortam geri kafalı ..

1|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor grup halinde böyle bir etki yaratıyorlarsa sende uzaklaş onlardan.

1|0
    0|0
  • bilmem.. ben o.. kaşara bile o.. kaşar demem .. yakışık almaz ..

1|0
    0|0
  • her güzel kızı kıskanan biri vardır senin yerinde istiyo asıl kaşar onlar bence-Ayrıca bi kaç tane ********'ı kafana takma hayatını yaşa;)

1|0
    0|0
  • neden deniliyor sence biz seni tanımıyoruzki

1|0
    0|0
  • ççekemiyorlar kskanıyorlarrdır

1|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı cigere mumdar dermiş meselesi bence, ulaşılması zor kızlar erkekleri öfkelendirir

1|0
    0|0
  • Seni kıskanıyorlar

1|0
    0|0
  • bi bildikleri vardır

0|1
    1|0
  • eski kaşarmı yeni kaşarmı diyolar peki haberin varmı ona göre cevap verecemde ...

0|0
    1|0
  • öyle oldugun için belkide ama onları boşver

0|0
    1|0
  • kaşarlıktan sıkıldıysan biraz rutubette kal küflü desinler

0|0
    1|0
  • sevilirsin illa ki dert etme

1|0
    0|0
  • Umarım sadece söylenmesinden sıkılmışsındır?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sende taktın yani salla güzelim desşnler cokda fifi de salla..

1|0
    0|0
  • Takılma mılletın ne dedgıne sen kendını bılıyorsan eger gerısı bos

1|0
    0|0
  • Lisede okuyorsun dimi ? :D

Büyüyünce geçer.

0|0
    1|0
  • Bir insana birden fazla kişi o* demez, ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

0|0
    1|0
  • açık ve net sorum , erkek veye erkekelrle beraber oldun mu ? erkekelre çok mu düşkün sün..

0|0
    1|0
Yükleniyor...