Galatasarayın en iyi sponsoru Fenerbahçedir katılıyormusunuz?

bildiğiniz üzere GS her sene şampiyonlar ligine direk gider Fenerde her sene ön eleme oynar oralara gitmek için
gidemezse Fenerin alacağı para GS ye kalır
yani Fener her sene GS ye yaklaşık 10m euro öder

• evet katılıyorum
    67% (6)79% (15)75% (21)Oy Ver
  • hayır katılmıyorum
    33% (3)21% (4)25% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet katıllıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• A dedim.

0|0
    0|0
  • Fenere kim oduyo o parayi peki giderse sampiyonlar ligine? yanlis anlama meraktan soruyorum

0|0
    0|0
    • UEFA ödüyor Türkiyede şampiyonlar ligine katılacak takımlara toplamda ödediği para
      2 takım katılabiliyor biri direk biri eleme oynayarak

• Ama bunda sıkıntı yokki o zaman. fenerbahce elemeyi gecemeyince ona odicegini galatasaraya oduyo. yani fenerbahcenin odedigi bisey yok yanlis algilamadiysam

Erkekler Ne Diyor 7

• Ve Gs buna rağmen doğru düzgün transfer yapamaz borç batağından kurtulamaz.

Hayatımda bu kadar kötü yönetilen başka kulüp görmedim.

0|0
    0|1
    • Aynen ama gs nin cok borcu oldugu icin sanirim 25 milyonun 20sini odemeye harciyolar kalan 5 milyonu transfer butcesine ekliyolar

• beyler GS bir anonim şirkettir yeteri kadar paranız varsa satın alırsınız yalnız menkul kıymetlerde klube bağlı olduğu için onlarıda alırsınız bunlarla birlikte çok pahalı bir kluptür onuda söyliyim bir chelsea den 3-4 kat daha pahalı mesela

• Toplamda 25 milyon euro geliyor :)

0|0
    0|0
  • G. sarayın kocası olarak arada destek veriyoruz tabii.. Ee erkek dediğin elini cebine atacak :))

0|0
    0|0
  • Ilk sene wesley
    Ikinci sene drograyı GALATASARAY a getirmiştir Aziz yıldırım.

0|0
    0|0
  • 12 milyon Euro bu devirde hangi sponsor veriri bu parayı helal Fenev sana 😂

0|1
    0|0
  • 7 yıldır her zman 10 milyon öduyor ;)))))))))))))))) 70 milyon demek 5 futbolcu demek

0|0
    0|0
  • Sagolsunlar 13+12 den 25 milyon kazanmamizi sagladilar yerim onlari formaya reklamlarini alalim gdghg

0|1
    0|0
Yükleniyor...