O mesaj atmasa da ben atayım mı?

sevgilimle 10 aydır beraberiz son zamanlarda sanki benden kaçar gibi.Sorduğumda bişey yok diyor ama eskisi gibi değil. Eskiden sabahlara kadar mesaj atardı. Şimdi ben mesaj atmadan o atmıyor, aramıyor.Soruyorum seviyorum diyor.Ne yapmak lazım o mesaj atmasada ben atayım mı yada aramasada ben arıyayım mı. Kopup gitmesinden korkuyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Takma buda gelir buda geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O ilk heyecan hiçbirşeye benzemez ve hiçbirşeyde bulunamaz. Aşkta o ilk heyecandır aslında bence. Bu nedenle çok görme bunlar abartılmadığı sürece normal, ilişkiye zarar vermemesi gereken durumlar. Başka biri olsa da aynısı olacak inan buna. Durum normal yani :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş ilişkiden sıkılmış artık bi netice koymak lazım işi ciddileştirin niyetiniz ciddi ise

0|0
    0|0
  • Salla kendine gelsin.

0|0
    0|0
  • verdiysen, başlarda böyle olur.. biraz ara ver..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer bu durumdan rahatsızsan konuş hala düzeltmiyorsa sende aynı onun gibi davran elbet rahatsız olur sana değer veriyorsa,rahatsız olmuyorsa zaten ayrılmanın vakti gelmiştir

0|0
    0|0
  • yapacağini yapmaktan nie korkuyosun ki...

bırakıp giderse gitsin...

kişiliğini ortaya koy kendin ol...

değerin olurr...

ama sanki taviz vermişsin gibime geldi :s

0|0
    0|0
    • hemde nasıl taviz veriyorum aramadığında ben arıyorum, üstüme düşme dediğinde susuyorum. Nebiçim bişey şu aşk bir kurtulsam

• aynen canım senin yaptıklarının ala sını yaptım bende şimdi g*tu kalktı arayıp sormuyor bile :(

bende yapacağimi yapmaktan korkmadım onu engelledim msn de ikimizinde üye olduğu siteden özel mesjı kaldırdm tel ide kapattım açmiyorm bakalım nere kadar...

ama bişi öğrendim ona yalvarmamayı :/

umursamıcam artıkj obeni umursuyormu?

noldu hee üstüne düştümde sanki...

yeterki yanliş anlamasın dedim değer verdiğimi anlasın dedim...

ama işine gelirse yaaa...

gitmek istiyosa aha kapı :/

• ee eskiler de değişir , insan sıkılıyor doğru aslında..

0|0
    0|0
    • keşke bende gitmek istiyosa kapı diyebilsem ama çok seviyorum diyemiyorum. Canımdan bezdim artık. Ben üstüne gittikce bunaltma beni der. ne sever ne ayrılır bu nasıl bişey anlamadım

Yükleniyor...