Yürüyüş bandı ile bacak incelir mi?

Tempolu yürüyüş ile (saatte 6/7 km hızla) bacak inceltebilir miyim? Üst bacak bölgesindeki fazla yağlardan kurtulmak istiyorum. Diyet de yapıyorum, yediklerime çok dikkat ediyorum yağdan kaçınıyorum.

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk olarak bölgesel yaglanmanin ben bence varligina inanmiyorm ve bambaska bir konuya el atmak istiyorum...
    eger gercekten zayiflamak istiyorsan, unlu ve tahilli gidalari kesmen gerekiyor , glisemik endeksi yüksek olan karbonhidratlari hele hele hic agzina sokmaman gerekiyor bol protein agirlikli ve dogal yaglarla beraber yag yakman kacinilmazdir. Ve bunun yaninda haftada en az 3 gün terlemeli sporlar yapman gerekiyor hangi sporu yaparsan yap farketmez , dakkada kalbinin 130-140 civari atacak kadar zorlasan kendini yeterlidir yag yakimi icin. Sekeride tabiiki kesmen gerekiyor, sekerden kastim nedir kek olsn islenmis gidalar olsn yani özet olarak fabrikadan islem görmüs hic bir gidayi midesine sokmamasi gerekiyor. Bu sadece kilo almayi engellemek icin degil beyin sagligi ve diger organlar icin optimal bir tercihdir. Ve cok siyah cay seviyorsan tabiiki icine seker atmadan icmeni önerrim. Bu bahsettigim zararli gidalar insülün direncini yükseltir ve basta olmak üzere karacigerde yaglanma yaratir , ve böylesi seyler sonradan yemeye devam edilirse tüm vücut yag ile kaplanir. Cogu insan bisey yemeyim sadece su icip kilo vereyim der halbuki yapilan en büyük yanlis.
    su vücuttaki metabolik reaksiyonlarda tamamen esansiyel oldugu icin, vazgecilmez bir nimettir. Katbolik reaksiyonlarinin sayisini düsürür ve yapici reaksiyonlari cogaltir (anabolizma). Tabii su hepsini tek basina yapamaz bunun icin ek takviye besinlere ihtiyac duyulur hepsini bir zincir gibi düsün,

Formül

Su+Esansiyel disardan girmesi zorunlu amino asitleri + Protein + Doymamis Yag (Dogal Yag) + Vitamin Mineral ===> Güclü bir beden

Yani uzunnnnn lafin kisasi, kalori hesabi yapma vücudunun ihtiyaci olan seyleri koy gitsin icine, bunun yanindada gece uykusu önemli gece 11 ila 3 arasinda yatakta olmaya bak, hormonal ve anabolik yag yakimi icin :)) Umarim yardimci olabildim, biraz uzun oldu kusura bakma , bildiklerimi aktarmak istedim sadece, skmamistir umarim:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Squat falan yap, yürüyüş-koşu gibi şeyler kondüsyon kazanmak içindir.

0|0
    0|0
  • evet incelir ama hemen 2-3 günde olmayacak bu en az 1 ayda belli olur etkisi

0|0
    0|0
    • Günde en az 300 kaloriyi bu sekilde yuruyerek yakıyorum. 1 ayda ise yarar mı peki

• tamam doğru kadınlar daha düşük hızlarda koşmaya başlıyordu ben 7 de yürüdüğüm için sen de yürüyorsun sandım. Tamam o zaman mantığını kavramışsın işin 1 ay içinde farkı göreceksin bu konuda da varsa sana dar gelen bir pantolon onu giy bugün ve sonra her hafta giy farkı göreceksin.

• Evet dar bir pantolon giydim bugun , gecen hafta giyememistim cok dar gelmisti. Biraz farketti sanki

• İncelir.

0|0
    0|0
  • İncelir, bir şekile girer.

0|0
    0|0
  • Zamanla incelir evet..

0|0
    0|0
  • Git normal kos

0|0
    0|0
  • incelir, en güzel ve en faydalısı bence

0|0
    0|0
  • l-carnitine ve burn denersen olumlu sonuç alırsın

1|0
    0|0
  • Incelmesin sevmiyorum oyle ben ☺️

0|0
    0|0
  • yazıflamak için spor yapmak pek tavsiye edeçeğim bir durum değil, bir yaşam biçimi haline gelmesi daha sağlıklı olur. ayrıca bölgesel zayıflama olmaz. Koşu bandı yerine açık zevk alaçcağın hafa koşuları daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Araştırılması gereken bise aslnda

0|0
    0|0
  • Incelirde nekadarda incelir allah bilir..

0|0
    0|0
  • hayır incelmez

0|0
    0|0
  • Spor yapmaklan bacakların erimez sadece kaslanır

0|0
    0|0
  • zor..

0|0
    0|0
  • incelir :D

0|0
    0|0
  • Evet incelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 2 hafta boyunca tempolu bir şekilde sabah 45 akşam 45 dk koşu bandında yürüdüm inanılmaz inceldi tam istediğim gibi oldu biraz kalın geliyordu bana dene kesinle işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Inceltebilirsin ama daha çok saatlerce süren yavaş tempoda yürüyüşü tercih et bacak kasları o zaman daha çok kasiliyor

0|0
    0|0
  • lunge yap

0|0
    0|0
  • Kardiyo diyolardı

0|0
    0|0
  • egzersiz yap videolara bak oradan yaparsın.

0|0
    0|0
  • yürüyüş zayıflatır ama bölgesel olmaz.

0|0
    0|0
  • Zamanla olur

0|0
    0|0
  • İncelir

0|0
    0|0
  • Bunları denemelisin baya iyi :)

https://www.youtube.com/watch?v=QztuPA2WNmY

0|0
    0|0