Sıkı bir karın/karın kası oluşturmak için ne yapmalı?

5 yıldır düzenli spor yapıyorum eskiden kilo fazlam vardı 97 den 58 kiloya spor ve sağlıklı beslenme ile indim. Boyum da 175. mevcut kilom 58 yeterli bir süredir korumadayım şimdi daha sıkı bir karın için uğraşıyorum. Cardio yoğunluğunu azalttım hedefim artık yağ yakmak değil çünkü. egzersiz ve ağırlık çalışıyorum. Bu yolda daha hızlı gelişme göstermek için beslenme/egzersiz açısından değişik önerileri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sekerli, unlu, basit zararli yagli (zeytin ve tereyag haric) seyleri yeme. Meyve gun icinde yemekle beraber bir adet. Ara ogunde yulafla beraber bir elma mesela. Meyveyi tek başına yediginde inisulun direncini hoplatiyor.

Cok sevdigin dondurma cikolata pizza gibi seyleri 2-3 haftada bir yiyebilirsin hemen yaglanma yapmaz bu surede.

Gelelim antremana; karin hareketlerini gun asiri veya 3 gunde 1 yap. cok yapmak veya sık yapmak aksine fayda getirmez. kas gelisirken uzerine bidaha antreman yaparak gelisimi engellrsin.
    Karin hareketlerini burada uzun uzun yazmyacam. Nette bulabilirsin. Ama mekik diyenlere cok inanma. Mekik cekeceksen yarim mekik ama bir hareket bu olsun. Diger karin hareketlerini yapmalisin.

Uyku cok onemli. Düzenli ve 7-8 saat arasi uyku

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Mekik...

0|0
    0|0
  • VÜCUT geliştirme hareketleri yapman lazım düzenli yemek yemen gerekli şefim 3 ayda sağlam yapabilirsin

0|0
    0|0
  • 5 yıldır düzenli spor yapıp crounch hareketlerini bilmiyorsan boşuna yapmışsın balım mekik yap diyen insanlarada kulak asma mekik karın kası cıkarmaz.

0|0
    0|0
  • mekik bolca

0|0
    0|0
  • mekik çekiceksin başka birşeye gerek yok alt ve üst karın kasları için 2 farklı mekik yöntemi var 12 lik setler halinde uygula 45 er sn mola ver tmmdır

0|0
    0|0
  • Karnı bacakdan ve göğüsten sonra çalış maksimum laltik asit parçalar 😉 üst mide sıkıştırma yap 6 seanslık plak duruşları ile destekle kolau gele

0|0
    0|0
    • bacak ve göğüsten sonra yapıyordum karın egzersizini :) Plank setlerini arttırayım o zaman.

• Spor yapan kız hmde 5 yıldır nadirsin tebrikler👌

• Mekik klasik.

0|0
    0|0
  • mekik cek

0|0
    0|0
  • zamanla olacaktır devam et

0|0
    0|0
  • Mekik çek.

0|0
    0|0
  • Sırt üstü uzan ayaklarını 10 cm kaldır ve bekle

0|0
    0|0
  • 5 yıldır spor yapıyorsan bilmen gerek

Clen kürüne girebilirsin..

0|0
    0|0
  • çok mu sallanıyor karın

0|0
    0|0
  • şınav çek

0|0
    0|0
  • Seker buluman seyleri kes
    Mekik cek bu kadar

0|0
    0|0
    • paketli gıda ve şeker hiç tüketmiyorum protein odaklı besleniyorum ama meyveye dayanamıyorum onda da şeker var :(

• Ondaki şekerden pek bir sey olmaz.
      Rahat ol

• Düzenli seks ve spor yapmalı

0|0
    0|0
  • hacı abla sen bizi döversin ya
    takıldıgın yerlerde dolasmayalım en iyisi

0|0
    0|0
  • Guzel bir program

0|0
    0|0