Ne olacak bu fenerin hali?

sen onca yıldız transfer yap bir dünya para dök karşılığını alabileceğin şampiyonlar ligine gitme ! Sen Van Persie' yi alırsın ama Şampiyonlar Ligine Bilal Kısa Sabri Reis gider :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Stocha uzuluyorum ben 5 senedir cl bekliyor zavalli

0|2
    0|0
    • stoch zaten yeni açıklama yapmış. ben fenere şampiyonlar ligi ön eleme maçı oynamak için geldim diye

En İyi Erkek Görüşü

• onca yıldızla alakası yok kardeşim onca yıldız dediğin den rvp zaten daha hazır degil adam ilk macta son 20 dk oynadı sadece. tut ki onca yıldız var onca yıldız dedıgın kadro 4 haftadır beraber shaktar takımı 513 haftadır aynı kadro oynuyor 513 haftadır takım olmuş. Shaktar takımını Türkiyeden karma kursan gs fb ve bjk gene yenemezsın.

0|0
    0|0
    • shaktar kötü takım değil ama bizim ülke takımlarının eleyebileceği bir takım fener iyi analiz edip daha dikkatli oynasaydı 1-0 iken bir gol atsa tur gelmişti. taraftar transferlerden sonra büyük beklentilere girdi karşılığı alınmalıydı diye düşünüyorum

• Bizim ülke takımlarının hiç biri eleyemez kardeşim hiç kusura bakma bızımkıler hazırlık maclarında tam kadro girip onan bundan 3 4 yıyor. Shaktar hazırlık maclarında bile disiplinli oynayıp geleni geçeni devırıyor. Shaktarı kendı evınde bayern munchen bile yenemedi. Fener istediği kadar analiz etsin adamların 10 yıllık oturmuş bir kadroları var. Transferlerin karşılıgını taraftar almalı tabı kı o kadar forma alınmış kombine alınmş fakat bu karşılıgı almak ıcın daha cok erken. Rvp yi alıyolar ukraynaya kadar göuturuyorlar adam macta oyanamıyor madem oynatamıycan madem adamın hazr olmadıgını bılıyorsun nıe hazır durumda olan bir golcu almıyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden birçoğumuz Van Persie nin oynamaya hazır olduğunu anlamak istemiyor yinede Hayırlısı nasip değilmiş

0|1
    0|0
  • Pili bitecek fenerin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Shaktar turun favorisiydi zaten surpriz yasanmadi fbde ozellikle nani nin bireysel oynamayi birakmasi lazim diegonunda daha basit dikine oynamasi lazim fb eksik oynuyo gibiydi.

0|0
    0|0
  • Gitmek marifet mi?

0|0
    0|0
    • marifet kardeşim gidebilseydiniz güzel bir iş başaracaktınız en kötüsü 12 milyon euro cebinize girecekti

• Saydı saydı. . Siz gruplara gideceksnz? Peki orda napabileceksnz? Real Bayer falan çıkarsa. . Hiç düşündünz mü..

• son 3 sezon 2 kere gruplardan çıktın birinde çeyrek final oynadık. ama siz herşeyi işinize geldiği gibi görürsünüz geçen seneyi hatırlarsınız dimi sadece. ozaman prandelli gibi bir öküz vardı şükür kurtulduk.

• Dalga geçmeyelim daha biz de adam akıllı transfer yapabilmiş değiliz

0|0
    0|0
    • boşver birader kendilerinin olmadığı arenada bizim her mağlubiyetimizde sevinmeyi biliyorlardı. herşey transfer değil önemli olan takım olabilmek

• Tamam haklısın da onlar yapti diye bizde onlarin mağlubiyetine sevinmeyelim biz kendi takımımıza bakalım bari şu fenerden gelen para iyi bir transfer için kullanılsa

• orası hiç belli olmaz kardeş. en azından o arenada olmanın tadını çıkaracaz galatasarayın geçen seneki olmayacağı kesin ama prandelli davarı yok başımızda

Yükleniyor...