Sporum bitti, ne yemem lazım?

arkadaşlar vücut geliştirme salonuna gitmeye başladım bugün gittim yeni geldim . 1 saatten fazla çalıştım çok terledim dinleniyorum şuan evde . sporum bitti ne yemem lazım şuan tavsiye edebileceğiniz lezzetli yiyecek var mı ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Antremandan Hemen sonra alınan bir muz kas emilimini sağlıcatır niye başka bişey değil ona gelirsek İçersindeki meyve şekir fruktoz en basit şeker yapısına sahiptir ve kana en çabuk karışan karbonhidratdır.

aradan 30-60 dk sonra 200-400 gr kırmızı et ,Tavuk,Balık Tüketebilrsin bunun gramajını seviyene göre belirlemende fayda var ayrıca Ekstradan kilo almak istyiosan 100 gr makarna kaybettğin enerjiyi yerine koymanda yardımcı olucaktır

0|0
    0|0
    • ben önceden evde yapıyodum şöyleydi bak . ben sabahtan akşama kadar okulla uğraşıyorum günlük 5 - 10 km yürüyoruz . enerji harcıyoruz doğal olarak akşam geliyorum 5 gibi ev yemeği + ekmek yiyorum sonrada 1-2 saat tv izliyorum sonra başlıyorum spora saat 7 - 8 arası spora başlıyorum . sporum 9.30 gibi bitiyo bende 1-2 tane çikolatalı süt içiyorum . üstüne pek bişey yemiyorum ama çekirdek filan görüyorum onları yiyorum birazda meyve vs. işte . böyle bi sorun olmaz herhalde . tavuk falan yenmiyo

• tamam beni ekle istersen . yarın konuşuruz ben bilmiyorum eklemeyi sen ekle ben şimdi çıkıyorum yarın detaylıca konuşuruz

• gizli sormussn sen ekle profilme girp arkadas ekle diceksin

Kızlar Ne Diyor 4

• muz ye antremandan hemen sonra 30dk 1 saat arasinda beyaz veya kirmizi et 200 gramdan fazla

0|0
    0|0
  • spordan sonra yenmez hacı spordan 1 saat önce yenir sonra fotosentez yapılır ya çay iç ya meyve ye

0|0
    0|0
  • Lezzeti unut Lezzetli olan herşey tehlikelidir

0|0
    0|0
    • orasıda doğru :D farklı şeyler deyim o zaman :D

• hocana soraydın ya

0|0
    0|0
    • hoca başkalarıyla ilgileniyodu bende sormadım . belki burda bilen vardır diye eğer yardımcı olan olmazsa gider sorarım . maksat şurda zaman geçirmek ve biraz bilgi toplamak

• şimdi şöyle oldu ben sürekli gidiyodum ama tam anlamıyla bugün başladım oraların cini olmuştum adam biliyodu beni artık . istediğim zaman girip çıkıyodum kartsız . yeni gelen arkadaşlar vardı onlarla ilgileniyodu bende soracaktım sonra çalıştım iyice . sorma gereği duymadım açıkcası . unutup gitmişim .

• ıyı ozman bıdahkı gıdısıne sor ogren ayrıca onlar dıyet lıstesı hazırlıyo zaten ama benden solemesı bugun sadece salata ye :)

Erkekler Ne Diyor 4

• antremandan 3 saat önce bol karbon hidrat. antremandan sonrası dahil bol bol protein. kas denen şey proteinle oluşuyor. baklagiller tavuk balık(çiftlik balıgı olmamak kaydıyla) ton balıgı konserve çok iyi oluyor. süt zaten söylemiyorum en az günde 1 litre. ve günde 4-5 yumurta ye. yok beni rahatsız eder diyosan 1 tane tüm 2 tane beyazını ye. ama beyazına agırlık ver. yediklerin kadar yemediklerinde önemli, cipsden asitli içeceklerden uzak dur. gaza gelip de protein tozu kullanma, bizim ülkemiz cennet gibi herşeyin organigi var kimyasala bulaşma

0|0
    0|0
  • Ne yemen mi lazım?

Hoca denilen bir eleman yok muydu ortamda? Program yazmadı mı sana?

0|0
    0|0
    • hocayla konuşmadım . program yapmadık daha . yarın filan yaparızda . şuan spordan çıktığım için karnım aç biraz bişeyler atıştırmam lazım o yüzden evdeki şeyleri yersem olmaz . farklı şeyler arıyorum .

• Olmaz.. En basit olarak yazdığım menüyü yemek zorundasın.

• biraz yeşillik 7 dilim sucuk 4 parmak kadar ekmek ve 1 kase yoğurt üstüne balık yağı .

• spordan sonra whey proteinin iç.1 saat sonra da tavuk ye protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • protein olan herseyi yiceksin ama tavuk kırmızı et ama bunları bulamazsanda yumurta yiyebilirsin yada hepsini ye proteinli ne bulursan ye gitsin. baboş

0|0
    0|0
    • :D dostum ben spordan sonra 2 tane çikolatalı süt içiyorum . protein ve karbonhidrat gereksinimi karşılıyo :D yumurta filan yemekten bıktım :D tiksiniyorum artık . araştırıyorum zaten proteinli şeyleride az protein var yaw şöyle 100 gr filan olan meyve sebze yiyecek yokki :D olsa 1 tane yesek yeter :D

• kanki fındık ye ozaman 100 gram fındık 16 gram protein bude 3 yumurta proteinine denk geliyo

• spordan öncede ekmek yiyom ev yemeği yiyom oluyo bitiyo . içecek olarakda su . ayran . kefir ve madensuyu içiyorum kola yerine bunlar daha etkili ve sağlıklı :D saol dostm.

Yükleniyor...