Arkadaşınız/dostunuz/kankanız/abiniz olarak gördüğünüz bir erkek size açıldığında neler hissetiniz?

cevabınız ne oldu?

erkekler de şuna cevap verebilir:

hiç yakın kız arkadaşınıza aşık olduğunuzu hissettiniz mi?

hissettiyseniz duygulanızdan ona bahsettiniz mi?

bahsedince ne oldu, sanıl bitti?

Güncellemeler:
abiyi boşverin, kankayı,arakadaşı görmediniz de abiyi mi gördünüz aşk olsun. halbuki ben soruyu genelleştirmek için öyle yazmıştım. :(

ABİ YOK ABİ YOK! :D

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• ben reddederim genelde başta abi olarak gördüysem sonradan duygularım değişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Arkadas ya da abi turu olmaz prensbmdir dostlugu bozamam

0|0
    0|0
  • Vallahi gizli bey, kimseye güvenmeyeceksin diye boşuna demiyorlar. Ben şahsen kimseye güvenmiyorum, güvenini hissettirdiğin insana sıcak davranırsın çünkü. Bu sıcak davranış zamanla yanlış algılanır ve karşımızdaki insan açılmak cüretinde bulunur. Bunun kadar saçma bir şey olamaz ama maalesef öyle. O yüzden takma kafana :)

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm arkadaşımdı :( onun adına da üzüldüm çok severdim onu ama arkadaş olarak, kabul etmeyince çok üzülmüştür

0|0
    0|0
  • midem bulandı ben ona kardeşim deim o yanlış düşünsün iğrenç

0|0
    0|0
    • olursa ne yaparsınız demedim. oldu mu dedim

• Eğer arkadaşınız olan er kişi eşcinselse, sevgilisi varsa, ya da çok çirkinse arkadaş kalır.. Yoksa hoşuna gidiyorsanız neden dursun ki ? Sevgili olmak ister tabii ki de sizinle..

0|0
    0|0
  • Ben bi kız olarak sonuç olumlu olabilir aslında diyorum çünkü zaten çok yakın arkadaşsak falan çok iyi anlaşıyosak ilişki neden olmasın

0|0
    0|0
  • link

Bunu yolladım :(((

0|1
    0|0
  • aynen şunu derdim:*git .mına kodumun yavşağı :D o aylarca belki yıllarca benim her şeyimi bilcek ben ona abi diyicem iyi günde kötü günde omzunda yatıp ağlıycam sarılcam ama o yavaştan yavaştan işi götürcek ha çarparım valla.

0|0
    0|0
  • ever bizzat başıma geldi biz herifi kardeş bildik hoş o da kardeşim çekerdi ama hiçbir şey yavşamasına engel değilmiş. ben mi ne hissettim ? tek kelimeyle tiksindim. bana çok karaktersizce geldi ve gelir. çok kötü aşağılarım adamı...

0|0
    0|0
  • Abim, benden 10 yaş büyük olduğu için, rahat rahat abi gözüyle bakamam bir erkeğe açıkçası.

Hisler mi? Yok, anlatılacak kadar edebi değil benimkiler..

0|0
    0|0
    • Tamam ben de sayısalcıyım zaten. Edebiyat lazım değil anlat sen :D

• oyle bısey olmasına asla ızın vermem arada mutlaka sınır vardır

0|0
    0|0
  • kısaca ş.fsiz derim

0|0
    0|0
    • iyi en azından yukarıdaki gibi ...kodumun.. yavşak... demiyorsun :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben gerçekten seviyorum mesela ama kız kanka diyor ne yapacağım konusunda kararsız kaldım. hani erkeklerde insan bizimde duygularımız var bir evet deseniz çok mu?

0|0
    0|0
  • Bana abi diyen birine, utanirim öyle birsey teklif etmeye, hic olmadi olsunda istemem.

0|0
    0|0
    • abi diyen yok yahu niye taktınız abiye bu kadar. dişi olan kankana açıldın mı sen onu söyle :D

• Acilmadim, acilamam valla utanirim.

Yükleniyor...