Gerçeği anlatmam doğru olur mu? Zamanınızı ayırıp okur musunuz?

Biz sevgilimle çok mutluyuz o beni ben onu seviyorum lakin araya aileler giriyor onun ailesiyle hiç anlaşamam özellikle annesiyle.Annesinin bana gün be gün baskı yapmış olduğu da vardır oğlumdan ayrılacaksın diye gel gelelim biz herseye karşı gelip ilişkimizi devam ettirdik.Geçen ilk defa ilişkiye girdik çok mutluyduk.Aradan 4 gün geçti annesi yine bana baskı yapmaya başladı ağzıma kadar geldi artık dayanamadım o kadının benimle uğraşmasından ve en sonunda istemeye istemeye ayrıldım sevgilim sebep sordu söylemedim:( ve bana dediki sen benle ilişkiye girdin beni terkediyorsun kullanılmış peçete gibi attın beni diyor ağlıyor beni kötü bilsin istemiyorum gerçeği söylemeli miyim?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• söyle gerceği

haha demek kullanılmış pecete cok güldüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• söyle tabi ki şimdiye kadar beklemen hata

0|0
    0|0
  • söyle ve son birkezde hadi sen beni kullan de :)

0|0
    0|0
  • Söyle tabi...Hemde hiç zaman kaybetme...

0|0
    0|0
  • yesssssssssssssssss

0|0
    0|0
  • vaaaaaaaaaaaay beee bildiğin dallas bu

0|0
    0|0
  • söylemelisin

0|0
    0|0
  • bakirelik gitmiş bari sevdiğin gitmesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kesınlıkle solemelısın bence ... annesı ne hakla sana bakı uygular ya... kocaman ınsanlarsınız ...

1|0
    0|0
  • elbette soylemelısın ama anlamadıgım bısey var erkek arkadasın mı dıyor benı kullanılmıs bı pecete gıbı attın dıye :((

1|0
    0|0
    • evet ilk duydugumda gülmemek için zor tutmuştum.hani genelde kızlar söyler ya...

• haklısın teşekkürler:=)

• rıca ederım fıkrıne yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

• söyle kız haklıyken niye kendini haksız duruma sokasın ki ?

1|0
    0|0
  • kesinlikle söyle ve seviyosan ayrılma sakın

0|0
    0|0
  • hahahah kendimi gördüm sanki :) sevgilimle durumlar aynı ama biz daha ilişkiye girmedik ben ona ilişkiye girip ayrılalım bir daha görüşmeyelim diyordum o da bana kullanıp atıcan mı diyordu ben şaka diyor sanıyordum meger bende böyle yapsam o da üzelecekmiş

0|0
    0|0
  • bu erkekel git evlen , kızım akıllı ol , zaten bakire de değilsin gideceğin tek erkek o !

1|0
    0|0
    • Tabiki ben sadece onu seviyorum ondan başka kimseyi düşünemem ama senin bu dediğin nedir ya gideceğin tek erkek o?Dar kafalı mısın?

• Yahu ne farkeder hepimiz insan değil miyiz?Müslüman ol diyorsun ama kolay mı sanıyorsun?

• Anlamazsın sen farklı br şey din çok farklı is sana kalmis

Yükleniyor...