Sevgilinize seni seviyorum kelimesini hangi ortamda daha romantik bir şekilde nasıl söylerdiniz?

ben bir kaç kez denedim ama pe başarılı olduğum söylenemez

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir şey anlatıyordum ve hiç alakası yokken bir saniye seni seviyorum şimdi devam edebilirsin demişti gerçekten hoşuma gitti. özel bir ortam olmasına hiç gerek yok beraber çiğköfte yerken dediğinde de mutlu oluyorum sinemada kulağıma fısıldarken de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benim sevgilim diz çökmüştü önümde hayatıma anlam katan sevdiğim sevgilim gerçeğim seni seviyorum demişti güzeldi ama öyle oturuyordum koltukta önümde bağdaş kurdu oturdu ellerimi avcunun içine aldı ... bence kasmamalısın bu planlanarak yapılınca çıkarlı bi alışveriş gibi oluyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • denız kenarında yemek yerken yada denız kenarında sahılde karanlıkta olablır

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum artık bayatlar oldu bence kendine has bir duyguyla söyle daha inandırıcı olur.

0|0
    0|0
  • hoş bir sohbetin ortasında seni seviyorum gerçekten seninle iyi vakit geçiriyorum denmesi güzel bence

0|0
    0|0
  • Mümkünse sevgisini dile getirmesin, romantiklik falan bayıyor insanı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrilirken cok iyi gider.

0|0
    0|0
  • vallaha kardes hangı ortamda soyledıgın onemlı degıl onemlı olan ıcten ve samımı olman

0|0
    0|0
Yükleniyor...