Asker kaçağının cezası kalktı mı?

internette gezerken bir habere rast geldim asker kaçaklarına hapis cezası kalkmış para cezası uygulanacakmış bu doğru mudur?

link

bu durumda asker kaçağı biri yakalandı diyelim cezasını da ödedi bu kişi askerlikten muaf mı olacak? kafam çok karıştı

Güncellemeler:
herkese cok tesekkur ederim gerçekten! bir soru sorduk asker kaçagı ilan edildik olmadı erkeklikten cıkıp cinsiyet değiştirme ameliyatı olmamız tavsiye edildi oda olmadı türk değilmişiz biz bunca zaman kendimizi kandırmışız bunu da ogrendik yetmedi bide üstüne küfür yedik hakikaten bravo arkadaşlar diyecek söz yok devam böyle! muhatabınız değilim
adminler kapatın bu konuyu boku cıkdı iyice
hepiniz amk ben kendi beynimi de mikiyim daha da siteye girmem faşist dolu burası faşissssssssssssssssssst

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• niye kaciyormus askerde o ? adam olmak istemiyormu yoksa?

ben yapicam birde sehit olursam dünyanin en mutlu kisisi olurum, vatana millete bayraga tarihe ve milletinim gelecegine sahip cikmak benim icin en önemli seydir herseyden vaz gecerim kendi canimdan bile

link

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• dicek bişeyin olamaz zaten o askerler seni korumak icin canını versin sen gel burda utanmadan bunu yaz bide

0|0
    0|1
    • bedelli askerlik yapanlar ne veriyor? g.t mü veriyor

• ben sana diyorum şu an konu bedelli askerlik değil onlarada aferin demiyoruz heralde sen yüzsüz yüzsüz gelmis soruyosun bunu

• yahu ne sorduk böyle bir kanun cıkmıs bizim bilgimiz yok nedir ne degildir diye sorduk bunda ne var? ne kadar alıngansınız hemen adamın üstüne atlamaya yer arıyonuz bi terörist ilan edilmedigim kaldı gerçi siz adamı zorla terorist edersiniz ya neyse

• Şair burda demek istiyor ki: abi bende kaçağım yakalanırsam bana ne yapcaklar :(

0|0
    0|1
  • O parayı oraya vercene git ameliyat ol cinsiyetini değştir daha iyi

0|0
    0|1
    • bak düşünebilirim bunu son zamanda tercihlerimde bi kayma vardı zaten

• evet öyleyim zaten faşist olmayınca tepemize cıkıyonuz işte askerlikten kaç dağa cık istedini yap oldu canım ya

• dağa cıkmakta bana göre değil.. sinemaya filan fgitsek pfff neyse sus ya

Erkekler Ne Diyor 4

• asker kaçağını alıyorlar yoklama kaçağının cezası yok

0|0
    0|0
    • yoklama kaçağının cezası yok hımm... ne kadar karışık konular yaa simdi o zaman adam yoklama kaçagı olur gitmez askere bunun bi cezası yok yani kanunen

• ulan cappy ananı yollasana askere

• bekle sen kalktı biz yaptık sende yapp :)

0|0
    0|0
  • doğru yaklaşık 1 senedir bu kanun geçerli

0|0
    0|0
  • ceza yok tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...