Fenere yağladılar?

ne düşünüyorsunuz bu konuda? fanatizm yapmadan lütfen

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ukraynadan gelen ses 👉"Shak Shak Shak..."

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Duygusal bakan fbliler eleyecegine inaniyordu hatta 3-5 atariz diyenler vardi ama biraz futbol bilgisine sahip insan shaktarin agir favori oldugunu bilirdi benim icin normal sonuc :)

0|0
    0|0
  • Yıldızları aldıda ne oldu. Ön eleme de 3 yiyip evlerine döndüler. Fener Ağlama 😢

0|2
    0|0
  • Her şeyin transfer olmadığı bu maçtan sonra anlaşıldı. Kuşlar fazla yüksekten uçunca çakılmalarıda böyle sert olur 😂 neyse bu senede sponsordan para geldi. Enayi parası bi' başka!

0|0
    0|0
  • Fener resmen boş kaleye gol atamadı

0|0
    0|0
  • Burada hep dedim şaktar alır diye 😎

0|1
    0|0
  • Taktiksel hatalrdan dolayi elendigimizi dusunuyorum yinede canlari sagolsun

0|0
    0|0
    • ne gibi

• hangi birini soyliyim ilk olarak 4-4-2 formatinda oynamak elimizde bu formatta oynayinca kanat oyuncularina defans yapmakta duser bizim kanatlara bakarsak biri nani biri diego idi. Diego zaten yavas bir oyuncu sayilir + defansif ozelligi 0 , Naniye gelince Sir Alex Ferguson Nani icin hucumu cok iyi ama defans yapmayi bilmiyo demisti. Boylece defansif direncimiz azalmis oldu. Takimin forvetlerine bakiyoruz 3 tane var 1 tanesi kaliteli Van Persie oda hazir degil. Iki cokta iyi olmayan forvetimiz var ikisini ayni anda sahaya surunce defans yapacak olan adam sayisi iyice azalmis oldu. Daha cok hatalar var say say bitmez. :D

• Bir Fanatik Bursasporlu olarak ne kadar İstanbul takımlarını sevmesekte sonuçta Bizim ülkemizin takımı göğüslerinde o şanlı bayrağı taşıyolar yenselerdi iyi olurdu.

0|0
    0|1
  • Tamam

0|0
    0|1
Yükleniyor...