Detaya bakın lütfen?

arkadaslar ben küçük yaşta yüzme kursuna gitti orda bir kız beni itti bende boğuldum o günden beri yüzmeden korkuyorum geçenlerde yüzme kursuna başladım 2 defa gittim ama bir türlü yüzemiyorum olmuyor yani öğrenemiyorum yani napıcam bilmiyorum bu yaşa geldim hala off :( yüzme nasıl öğrenilir yani ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boğuldum :)) Korkunu yenmeden asla öğrenemezsin.

0|0
    0|0
    • Nasıl yenebilirim peki?

• Olmadı maalesef, yüzme bilen bir kişinin bunları demesi çok kolay zaten olay başından boğulma tehlikesi geçmiş birinin bunu demesinde ama sağol yorumun için yinede..

• Su korkunu yenmelisin. Nasıl yenmelisin hocaların yardımı ile. Çok tanıdığım var 55 inde senin gibi ölümden dönmüş ve hala suya girmiyor. Bu yüzden ne desem boş Yüzme hocaların ve senin gayretinle olacak...

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumdaydım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Boğulsaydın burada olmazdın bacım. İki defa ile olacak iş de değil, zamanla olan bir şey. İki tekerlekli bisiklet sürmek gibi.

0|0
    0|0
    • Ne alaka boğulduysam burada olmazdım bogulan herkes ölüyor mu gerçekten bu mantıgına hayran kaldım şu an sorumu cevaplar mısın

• kasma kendini bende geç ögrendim denze git orada ögren fazla derine değil takıl işte yüzme ıslık çalma gibidir yavaş yavaş alışırsın

0|0
    0|0
  • Hoca yok mu yardım eden

0|0
    0|0
    • Var tabi ama ben hareketleri yapamıyorum korkuyorum o da bunları yapmadan geçemeyiz diyor haklı olarak

• Korkma hiç zor değil

• Walla bende bilmiyorum simitle başla alisirsin sanırım ben alışamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...