Sevgilimi kıskanmamın nedeni tam olara nedir sizce?

Yıllardır beraberiz ona çok güvenirim. Önceden fazla kıskanmazdım. Kendisi ise başladı. Herkesin odası var odalarda 2 kişi çalışıyorlar. Bu da bir erkekle aynı odada çalışıyor. Çocuk işi falan öğretiyomuş buna. Zaten çalıştığı yerde de 60-70 erkek 5-10 kız var.

Sizce gereksiz yere mi huzursuzluk çıkarıyorum. Yoksa kıskanmakta haklı mıyım ?

Not : Lutfen sosyal ve iş hayatını göz önünde bulundurun. Yanı kadınlar bence de çalışmalı. Özellikle hanımlara soruyorum. Kocanız nişanlınız veya sevgiliniz olduğu halde iş yerinde erkek arkadaşlarınız müşteriniz patronunuz olabilir. Ona göre yorumlar mısınız

Güncellemeler:
Kiskanmaktan memnun degilim. İslerimi halledemiyorum. Kafaya takiyorum. Sevgilimi gereksiz yere uzuyorum. Bu sebepten kiskandigim icin de kendimi ozguveni dusuk birisi olarak goruyorum. Mutsuzum yani bu sepeten

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok normal bir durum.. Kız arkadaşın şanslı sevılıyor..

0|0
    1|0
    • Kiskandigimi belli etmeliyim ? Oyle olunca da bana guvenmiyor musun ben kiminle samimi olup olmayacagimi biliyorum diyor

• Kiskaniyorum demiyorum da sanki onu suclar gibi davraniyorum kavga ediyoruz oyle de

• Gayet normal gülücek halı yok kızın ama içi farklıdır

Kızlar Ne Diyor 7

• Uhh bir kıza kaç erkek .. İşin zor dostum

0|0
    1|1
    • Senin mantigindaki kizlarin nerede calisacagi yeterince acik degil mi ?

• sevdıgınden kıskanıosun cokta normal

0|0
    1|0
    • Calistigi yerde kiz yok fazla. Oglen yemegini falan bizim cocuklarla yedim diyo canimi skmaya baslai bu is

• haklısın sende bende kıskanırdım ama arkadsları napsn kız coksa bıde senın yokmu kız arkadasın hıc yemek yedıgın falan o napıo bu durumda

• Kiskaniyo ama azicik. Kiz arkadaslarim yok zaten oyle takildigim.

• Iş hayatından dolayı ona saygın da olsa Işe duygular giriyo seven adam kıskanır. Anlayışını korumaya çalış baskı yapıp bunaltma fakat kıskanma duygusu çok normal sevgiden gelen birşey...

0|0
    2|0
    • Normal ama sevmiyorum ben bu duyguyu. Beni mutsuz ediyor. İslerimi halletmeme engel oluyor. Kafaya takiyorum.

• öğreten çocuğun kaç yaşında olduğunu öğrendin mi :D

0|0
    1|0
    • 86-89 falan

• ya bi kere içinde olsa onu o iş yerine girmeden de yapar.Önemli olan içinde olmasın.Bence sen boşuna canını sıkıyosun

• Off bilmiyorum

• seven kıskanır zaten haklısın sonuna kadar

0|0
    1|0
  • Ben olsam bende kıskanırım elimde olmadan. Ama eşine güveniyorsan sorun yok.

0|0
    1|0
    • Jamirryooo :) hem guvenip de hem kiskanclik ayni anda olur mu peki ? Guvenirsem kiskanmamam mi gerekir ?

• ne yapsın elin adamlarıyla mı gezsin alala :) bence sen bi psikoloğa görün durum vahim

• :)

• Sorun ne şimdi? İş ortamı bu şekildeyse onun yapabileceği birşey yok..

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardesım sen kendın soluosun 2 sı bır odada ama elaman buna ısı oretıyormus dıe.. hem quvenıomussun.. neden kenedene bunu yapıosun kı.. ıcını raatlat.. kıskanmana qerek varmı ıı dusun..

0|0
    0|0
    • Ben diger erkeklere guvenemiyorum. Sarkan olur, tavlamaya calisan olur. Gerci saf degil benim kiz da oyle numaralara gelmez. Zaten her seyi anlatiyo bana.

• İs yerinde zaten sarkma olmaz pek. Ama basit konusmalar olur espriler falan derken ben onu kiskaniyorum. Mesela bu yemek yerken gelir biri pat diye yanina oturur tanisir falan

• bu soledıklerın hepsı kurmaca.. kafanda kuruosun.. eqer kız arkadasın nasıl davranması qerektıqını bılıosa sıkıntı yapma kendıne bunu..

• bende kendimi frenleyemezdim kıskanırdım delicesine. ama sonra anladım, gitmek isteyen bi halt yemek isteyen her türlü yapar. o yüzden kasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • ister istemez biz erkekler hayatta avcı oldugumuz için o ortamda çalışanların sevgiline karşı egilimlerinin dostça olup olmadıgından emin olamadıgın için bu normal bir durum

0|0
    0|0
    • Evet tam olarak bu. Supheciyiz.

• kıskanacan tabi eşini kıskanmayan tek canlı domuzdur araştır ve gör

0|0
    0|0
    • Ama siniri var dostum bunun. Kuzenimin sevgilisi kuzenimi benden kiskaniyordu mesela. Ki ben kuzenimi kardesim gibi korur kollarim

Yükleniyor...