Arkadaşlar bacaklarım çok kalın sizce ne yapmalıyım?

Ne yaptıysam inceltemedim egzersiz denedim daha fazla kilo aldırdı bana pantolonlarım artik olmuyo alt bacağımdan geçiyo üste gelince giyemiyorum çıkmıyo bir türlü kilolu degilim ama aldığım kilolar hep bacağa gidiyor 15 yaşında ve 55 kiloyum fakat bacaklarım çok kalın mağazaya gidiyorum pantolon almaya hiçbir pantolon uyduramıyoruz çok sıkıntı yaşıyorum sizce ne yapmalıyım ne yapsam ise yarar ya da parklarda bulunan spor aletleri falan ise yarar mi nolur yardim edin herkesten yorum bekliyorum

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonuna git biraz kilo ver zaten boy atacaksın düzelir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yasini soylememeliydin, atacaklar simdi seni.

0|0
    0|0
  • Hastalik var oyle, doktora gorun

0|0
    0|0
  • Bol bol dikey bisiklet ve eğilerek...

0|0
    0|0
  • yediklerinie dikkat et istersen yemek menüsü ayarlayabilirim.

0|0
    0|0
  • spor salonu;bisiklet, squat, koşu, diyet seni disiplin oldukça istediğin forma sokar.

0|0
    0|0
  • genetikse erimez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benimde mesela karnım düz ama bacaklarim daha kalin karnıma oranla. bunun icin yapabileceklerin yürümek cok veya yüzmek bunun dısındada squat yapabilrsin ki popon sekillenir ve guzel bir sekil alir ve bacaklarindan cok popona dikkat cekersin ve begenilen bir fizigin bile olur

0|0
    0|0
  • squat yap

0|0
    0|0
  • boyun kac canim

0|0
    0|0
  • en zor eriyen yer bacak malesef

0|0
    0|0
    • Sporla çok içli dışlı bir arkadaşım vardı 1 haftada 3-5 kilo veriyodu sürekli bacak en kolay eriyen yer olduğunu söylemişti sen öyle diyince şaşırdım açıkçası

• bünyeden bünyeye değişr ama genelde basen ve bacak kısmı kolay kolay gitmez.

Yükleniyor...