Galatasaraylılar neden bu kadar seviniyor?

Tamam elendik para size kaldı ama para için ülkeni temsil eden takımın elenmesine bu kadarda sevinilmez?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Bügün 12 milyon için ülkesini satanlar yarın 100 liraya karısını -çocugunu satarlar.

Sırf buyuzden beni galatasaraydan soguttular gs nin avrupa maçlarını izlerken kalbim gs yi tutuyo fakat sırf bunlar yuzunden beynim tutma onlar şerefsiz diyor

0|2
    5|5

Kızlar Ne Diyor 4

• Hmm gecen sene galatasarayin cl maclarini hatirlayin madem. Neler diyordunuz..

1|3
    0|1
  • Cevap çok basit çünkü onlar adam değil belki hepsi bu kadar kötü değil ama Birçoğu elenmemize sevinmiştir

0|2
    1|2
    • Madam onlar

• Şimdi tekrar söyle KEZBAN HANIM! Kim adam değil? 😎😄

• Okumuşsanız hepsi kötü değil dediğimi algılamış olmanızı beklerdim ve evet benim takımımın taraftarınında bir kısmı iyi bir kısmı kötü bence Türkler olarak taraftarlık konusunda sıkıntılarımız var

• Sevinecek birsey yok sevinilmemesi gerek bence

0|1
    0|1
  • Takımı sevmiyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Önceden belliydi shaktarın eleyceği favori olduğu zaten duygusal baktılar sonunda elendiler. GS 4 yerkende rakip takım makara yapıyordu yani böyle atışmalar olucak :D

1|3
    0|0
  • Sizin şu aglamalariniz olmasa hiç çekilmez olursunuz

0|2
    1|2
    • Ettim kardesim

• Rumlar mi konuşsun.

Neden bu kadar ağladınız anlamiyorum zaten 8 yıldır ayni acı sonu yaşıyorsunuz :D

• Gizlicim ben kizim ama. emin ol senden daha erkegim 😊

• Siz fenerbahce cumhuriyeti kurdunuz hahah😂😂logde 18 takim var 17 sevmez feneri. ma normaldir hangi takim elense sevinirler

0|2
    0|3
  • Ben sevinmedim ama fenerin salakligina diyecek yok gercekten

0|2
    0|0
  • Zamaninda gs uefa kupasi oynarken fener taraftari barcaya başarılar dilemiş di unutma

0|3
    0|1
  • gidin aziz yıldırıma ağlayın.. türkiyenin fenerbahçesini tüm takımlara düşman etti..

0|3
    0|1
  • Siz kendi kendinize bu gunlerile geldiniz. Biz puan aliriz avrupada ilk 2 sl ye gider, siz gidersiniz olaylar sikeler yaparsiniz sadece ilk 1 gider. Ben gulerim valla fenere

0|1
    0|1
    • Geçen sene 1 puan alarak başarılı oldunuz gidin yine rezil olun

• Fenev gibi bir şerefsiz takım söz konusuysa bende bir Beşiktaşlı olarak çok normal karşılıyorum 😎

0|1
    0|1
    • Tolganın anasına küfür ederekmi şereflisiniz

• Rıza çalımbayın babası ve kendisi kapıcılık yapıyordu ve bizim başımızda hoca iken sizin stadınızda bir pankart açıldı... Şöyle yazıyordu"Rıza efendi 2 ekmek 1 süt"..: adamın eköek kapısıyla alay ettiniz unutulmadı... işte siz böyle olup birde şereften bahsedersiniz!!! 😎

• Turkiyedeki futbol anlayisi bu tuttugun takim degil rakibin yenilince seviniyosun

0|0
    0|1
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • 1|2
    0|2
Yükleniyor...