Iş arkadaşınızla ilişkiniz oldu mu gizli veya normal?

iş arkadaşınızla aşk yaşadınız mı gizli veya normal ? eşinizden gizli aşk yaşadınız mı ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet oldu...pişman degilim..Herkez kaderini yaşar onuçların canı cehenneme onun için kimse yapmam etmem muhabbetine girmesinn büyük laf etmesin benim gibi karşısında buluveriri bi anda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayir.yasamadm

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrr

0|0
    0|0
  • Bi şirkette asistanlık yapıyordum ve patronumda bakılacak bi adamdı sempatikdi hemde çok ve bekardı . ve bende hayranlık duyuyordum ve birgün biraz daha kalıp dosyaları ayırmamı filan istedi . derken sohbet filann :DD olan olduu :) aslında zevklii ofisde :)

0|0
    0|0
  • Yonetıcım bakışlarıyla tecavuz edıyordu kredı kartlarım faturalarımı düşünmeden ayrıldım kazaya kurban gıtmem an meseledıydı. Pişmanmıyım hayır Başka birisi olsaydı ah dıyorum

0|0
    0|0
    • anladığım kadarıyla yönetici tipsiz biriydi

• Değilim

• aman iyi yapmışsın ya :) istemediği biriyle olunca kötü oluyo böyle şeyler

• Oldu gizliydi ve hala gizli ;)

0|0
    0|0
    • evli misin :)

• Oldu seni eklersem kendimi gizlemenin ne anlamı kalır ?

• ne olacak sanki adresini veriyorsun gibi :D engellersin istemezsen olur biter :D

Erkekler Ne Diyor 6

• evli değilim ama iş arkadaşımla aşk yaşadım evliyken başkasıyla asla ilişki yaşamayı düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmadı bu konuda çok katıyım. işyerinde çok gereksiz bunlar. gözlemlere dayalı tecrübelerle hep problem olduğu tespit edilmiştir

0|0
    0|0
  • Yaşamadım, yaşamayınız.

0|0
    0|1
  • kesinlikle olmamalı...

0|0
    0|0
  • yokta asker arkadaşımla oldu

dersem inanma inanırsan oda senin saflığın ama bana öyle geliyorki yukarıdaki yazıyı okuduğun an bu dediğime inanmıştın tabi taki bu yazıyı okuyana kadar

0|0
    0|0
  • ben lisedeyken sınıftaki kızlara kelkinirdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...