Sporcu kizlari sever misiniz?

Ben 19 yasindayim 4 yildir voleybol oynuyorum ve lisansliyim boyumun verdigi avantajlarla 183 boyum erkekler sporcu kizlari sevmez dlye duydum ya sizin fikriniz nedir :)

0|0
11|65

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu erkek kizlarin ilk fiziğine bakar ve "aga kiza bak taş gibi" der. Yani sporcu kızlar her zaman yarışa önde başlar. O yüzden sen canini sikma. Şu an çoğu kizdan öndesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Sizi çok seviyorum, seviyoruz

www.materyaller.com/.../Ataturk-ve-spor.jpg

0|0
    0|0
  • Ya ben severim.
    Erotizm olarak değil bak ama o sortlu falan çok yakisiyo bende çok severek izliyorum şahsen ,;)

0|0
    0|0
  • tamam aga götu yere olandan korkacan da 183 boy ne anasını satıyım evde ampullerı felan sen degıstrıyosn sanrm :D

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın 183 ne :)

0|0
    0|0
  • Ben benden iri olunca karşımdaki korkuyorum ister istemez. :)

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi basketçilerde kısmetini ara.

0|0
    0|0
  • spor saglık açısından hemde beden için iyi oldugu gibi sporla ilgilenen kızlarda iyidir. devam etmeni öneririm :)

0|0
    0|0
  • sporcu olduğum için hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Avantajlısın.

0|0
    0|0
  • sporcuyum tabiki severim... özellikle de savunma/dövüş sporları yapan kızlar candır :)

0|0
    0|0
  • Aksne sporcu kızlar daha avantajlı olur , Ama boydan sıkıntı var çok uzun boylu kızlar dez avantajlı :D

0|0
    0|0
  • Sarışınsa severim

0|0
    0|0
  • Sporcu kızları severim bende sporcuyum... Yıllardır spor yaptım.. Basketbol, dövüş sporları.. Şimdi de parkour sporuyla uğraşıyorm da 183 boy ne kıza ya... Benim boyum 180 :O

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ne demek sevmez :D voleybolcu kız candır can :D

0|0
    0|0
  • Spor yapan herhangi bir kiz ile fikir uyusmazligi olmadigi surece hayatimi birlestirebilirim. Kisacasi sporuda sporcuyu da severim.

0|0
    0|0
  • Voleybolcu kızlar itici oluyor.

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya sporcu kız candır bende 2 yıl kick box yaptım sakatlandı bırakmak zorunda kaldım şu 2 yıldıza gures yapıyorum 1.91 boy var her spor yapılıyor valla :) ama harbiden sporcu kızın seçilmesi saçmalık sevmeyen erkeklerinin şüphe duyarım :D

0|0
    0|0
  • Sporcu olarak. Sporcu kızları severim

0|0
    0|0
  • Kim o sevmeyen erkek hemen hadım edin 😂😂 sevmeyen erkekten şüphe ederim 😏 sporcu fit hatun sevilmez mi yaaa 😋😋😋😋😋

0|0
    0|0
  • Öyle boy varsa kuru kemiksin ozman

0|0
    0|0
  • Aşırı severim

0|0
    0|0
  • Bende basketbolcuyum ve antrenörüm 6 yaşımdan beri bu işin içindeyim tek söyleyeceğim şu sporcular hoş kızlardır fakat ilişki çoook zor.

0|0
    0|0
  • severim. kafede evde karpuz büyütenlerden bir adım öndedir

0|0
    0|0
  • seni de seven bir sporcu erkek bulman dilegiyle :)

0|0
    0|0
  • Benden uzunlari sevmem mesela :) yanindayken yerden bitme gibi dururum olmazki ama

0|0
    0|0
  • güzel neden sevmeyelim

0|0
    0|0
  • voleybolcularda fizik iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Voleybolcu kızlar iyi güzeldir de, 1.83 nedir :D benimle aynı boyun var.

0|0
    0|0
  • 1.92 boyundayım lisanssız basketbolcuyum. 85 kiloyum. haftada 30 km yürüyüş yaparım.

sporcu olan herkesi severim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 11

• voleybolcuların kızlarının da erkeklerinin de fiziklerini çok beğeniyorum. ileride eğer mümkün olursa oğluşlarımın voleybolcu olmalarını isterim.

0|1
    1|0
    • Mutlaka canim voleybolculari manken podyumu bile zannedebilirsin oyle fizikleri var ve ben erkeklerinde gitme taraftariyimda milletce alay konusu olabiliyor

• boyları benden uzunsa sevmem mesela seni öldürmek istiyorum şu an tabi 5 cm falan bağışlarsan arkadaş oluruz güzel olur

0|0
    0|0
  • seni sevmeyen ölsün :P :D

0|0
    0|0
  • Allah benim boyumun 10 cm'sini sana vermis yanlislikla :(

0|0
    0|0
  • avantajlısın

0|0
    0|0
    • Vleybolcuysan cok avantajli ama ben 175 olmayi cok isterdim cunku gercekten hayatinda bazi seyleri yapamiyorsun boyuna gore erkek zor bulunuyor topuklu giyemiyorsun alay konusu oluyorsun vs vs mesela ben zayif biriyim ve uzun boylu oldugum icin bacaklarim cok ince gozukuyor kapanmiyir bile bunlar dezavantaj :D

• olsun be seni seven böyle sever zaten takma bunları milletin ne sıkıntıları var.. Allah gönlüne göre versin :)

• Güzel oluylar aslında

0|0
    0|0
  • Yalan sekerim geneli begnir ozellikle voleybolcu kızları 😀😀

0|0
    0|0
  • sevmez ama hepsinin adını da bilir ;)

0|0
    0|0
  • Ya ben şimdi isyan etmiyorum ama neden hiç adalet yok :D

0|0
    0|0
  • Boyunun uzunlu kalıtsal özeliklerinden çok veleybol oynamaktan mı oldu

0|0
    0|0
    • Hayir benim aile yapim boyle voleybola baslama amacimda boyum uzun oldugu icin be ileride biryerlerle gelebileyin diye ve iyikide oynamusin

• Maalesef oyle...

0|0
    0|0
Yükleniyor...