Kapat

Fenerbahce elendi?

Fenerbahce elendi sampiyonlar liginde simdi bütün paralar gsye mi gelecek gelecekse ne kadar vereekleer?

Güncellemeler:
Net kazancimiz. m.sondakika.com/.../

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sponsorumuz fb 😄

0|1
    0|0
    • Aynen oyle olmasalardi napardik bilmiyorum yillarca para kazandik sirtlarindan 😉😄😄

• Fb nin Allah belasını vermwsin salaklar ya

0|0
    0|0
    • Bu isler boyle buyuk takim olacaksin su kadroyla tur atlayamiyorsan sikinti büyüktür

Erkekler Ne Diyor 12

• Fenevin elenmesiyle 12 Milyon € net para geldi onlarada teşekkürler :D Özet olarak 😂
    https://youtu.be/L9VHwfZhLUs

0|0
    0|0
  • yarın gazete haberlerine bak
    yazar hocam.

0|0
    0|0
  • tam bilmiyorum ama bir 10 milyon euro civarı ekstra geliyo

1|0
    0|0
    • İbrahimovic o zman alinabilir 😉

• hayır alınamaz çünkü uefa tepemizde zaten alınabilecek olsa feneri falan beklemezler alırlardı ama dedim ya uefa bastırıyo bu sene en az 30 milyon euro daha az zarar etmemiz lazım dikkat kar demiyorum zarar diyorum sen düşün artık nasıl bir durumun içindeyiz

• O isler biraz karisik diger oyuncualri paralarini aldi diye gosterirler bisekilde kurtulurlar. Brn bkrndimi bildim bileli gs batacak osmanli giib ayni cokmedi bir turluu

• 7 milyon + 12 milyon = 19 milyon euro cepte panpa

1|0
    0|0
    • Guzell artik bir transfer yapsinlar 😉 zlatan mesela

• Zlatan bana kalırsa gelmez hocam. Öyle büyük bir oyuncunun yeri Türkiye Süper Ligi değil. Ben de isterim çok izlemeyi de, olacak iş değil. De Jem Paul Karacan gibi transferler de yapmazlar umarım bu parayla :)

• Haklisin hocam o karaca niye alındı hala anlamis degilim psralari bosa harciyoruz

• Transferlere yazık :D Şaka gibi takım :D

0|0
    0|0
    • Rvp nani kayer fernandau vs almakla demekki takim olunmuyormus 😉😄

• Ya koyu olmasa da hangi takımlısın deseler hep Fener derim de yani dediğin gibi, transfer yapmakla takım olunmuyor. Galatasaray'a hakkını vermek lazım. :D

• Aynen oyle kardesim 😄

• 4-5 milyon avro daha fazla alicak

0|0
    1|1
    • Toplamda ne alacak

• bosuna umutlanma ibrada hala is var :D parasi odenmez onun :D

• bir gelsinde oderiz bir sekilde 😄

• Hatırlatmasaydın iyiydi

0|0
    0|0
  • Eh ibrayı alırız artık fb sayesinde sanırım 😊

0|0
    0|0
  • Cenabet cenabet transferler yaparlarsa tabi elencek *

0|0
    0|1
    • Bence gayet iii transferleri var

• 90+8 gol rıdvan dilmen :D

0|0
    0|0
    • Valla bende simdi onu izliyorum bir yandan veriyo oteki taragtan ovuyo ligde soyle yaoar boyle yapar diye 😉

• en az 10 milyon euro.

1|1
    0|0
    • Cok iyi bir transfer olur artik

• Hayır FB geçse FB 12 milyon alicakti şimdi Galatasaray 18 alicak 6 milyon euro mu ne kar etti. Tabi TRT spordakiler öyle diyor ben değil.

1|0
    0|0
    • Hemen acip bir bakim deli para ama tranfer yaoarlar illaki

• S**im bilali her sene o bölge için oyuncu mu arancak. Galatasaray şu an fenerbahcenin geçen sene yaptığı hatayı yapıyor takım seneye tamamen değişebilir.

• Belli olamz bekleyip gorelim

Yükleniyor...