Yılbaşı'nda lanet bir gece geçirdim ve cevaplarınıza ihtiyacım var. Siz olsanız ayrılır mıydınız?

Merhaba arkadaşlar,

ilk defa bu tarz bi şiteye bi şey danışmak için üye oldum. Neyse, bu yılbaşı'nda sevgilim şehirdisindan ist'a yanıma geldi. Bi yerde buluştuk ve onun arkadaşı da geldi yanımıza. Onda kalacaktık o akşam da. Gittiğimiz yerde alkol alınca fena çarptı beni ve sarhoş oldum. AMA her şeyi anımsıyorum. Sadece bedenimi kontrol edemiyorum. Neyse, bunun arkadaşı sinirledi, bana 'o*, kaltak' gibi ağır hakaretlerde bulundu çirkin yaratık. Bunun üzerine ben de sensin dedim. Tartışma uzadı tabii. Sevgilimin arkadaşımın arkadaşının arabasına bindik. Bu Sefer bu insan bu benim evime gelemez dedi. Bunu indirin burada kalsın, uğraşamam gibi kelimeler... daha neler neler. Sevgilim bu insana hiç kızmadı! Bana kızdı. Ben de karşılık verince sevgilim yüzüme vurdu, burnumun üzeri hafif morarmış ve yüzümde de tırnak izi var. Çok zoruma gitti tabii ki. Neyse, sevgilimin arkadaşının evine gittik ve orada kaldık. Sevgilim gönlümü almak için uğraştı; AMA ben düşündükçe çıldırıyorum. Arkadaşı bana o* dedi o da sustu. Neyse, bu lanet insanın evinden Sabah gittik. Ve sevgilim evine gitti, ben de evime gittim. Şimdi sakın kafa ile düşündüm de arkadaşım ile görüşmeyeceğim bi daha dedi. Sana haksızlık etti dedi. Ben unutamıyorum AMA o geceyi. Sevgilimin sessiz kalışını ve bana vurmasını. Siz olsanız n'apardınız? Ayrılır mıydınız?

0|0
23|27

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba

bayan bi üyenin dediği gibi sen hala ona sevgilim mi diyorsun ?

saygısızlık bi yana şiddetin su götürür yanı yok benim kız arkadaşım içse sarhoş olsa kesinlikle böyle davranmam tamam güzel bi durum değil ama sahipcık koruması gerekirse taksi ye senle beraber binip evine götürmeli ertesigün kibarca nazik olarak dün akşam çok kaçırdık galiba şeklinde yaklaşmalı sen onun yanında dağıtamacaksan kimin yanında dağıtacaksın böyle şey olurmu

0|0
    0|0
    • Evime gidemeyecek halde idim

• olsun ne var yanındaki yalı kazığımı ? hepimiz insanız isteğim kadar içersin keyfinin keyhasımı işine geliryosa dersin seni seven her halinle kabullenmeli hey hey

Erkekler Ne Diyor 26

• uzak dur ortamlardan

1|0
    0|0
  • Biraz karakterin varsa ayrıl bas sevgilinin birtakım organlarına tekmeyi. Soluğu annesinin yanında alsın ne güzel <3

0|0
    0|0
  • Ben olsam sevgilime onu dicek kişiyi kötü yola düşürürüm ayrıca seninde ondan ayrılman gerek.Biraz olsun gururun haysiyetin varsa tabi ayrılmazsanda yüzüne sçsada bişey diyemezsin.

2|0
    0|0
  • bence o arkadasından hayır gelmez aranızda kı samımıyeti bılmıyorum ama yol ver gitsin..sahsen ben yanımda hatun varken ve alkollu mekana gidiyorsak eger kendımı kaybedecek derecede içmem

0|0
    0|0
  • olm hiç kasmayın benım kadar kötü olamaz.

0|1
    0|0
  • Bencede kesinlikle ayrıl.

0|0
    0|0
  • küfür edecektim ama site kurallar, moderasyon vb

halen sevgilim demene bile acıdım açıkçası, insanlar bu kadar desperate olmamalı

1|0
    0|0
  • bi maganda kurşunu daha. ya hkikaten buradan bayanlara sesleniyorum bu magandalaradan ne buluyorsunuz anlamıyorum (: dayak yemek hoşunuza gidiyor diyecem en sonunda.

0|0
    0|0
  • iradenin olmadığı yerde bunları yapması çok doğal. sevgilin bir suçu yok.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle ayrılırdım erkek adam kadınını kımseye ezdırmez ve ustune toz kondurmaz sennkı adam bıle degl

0|0
    0|0
  • Haysiyet,gurur,insanlık,adamlık,erkeklik,kadınlık Bitmiş be aga bize söz düşmez fazla.

0|0
    0|0
  • Bak o adam onun Allah bilir kaç yıllık arkadaşıdır bir mantıklı düşün sence senin ihtimalin kaç? Şöyle düşün ben atıyorum 20 yılımı beraber geçirdiğim bir insan mı yoksa dün gelen bir hatun mu biraz düşünürsen ne dediğimi anlicaksın

0|0
    0|0
    • Ne o geri zekali arkadasi ile 20 yillik arkadas( 1 yil falan) ne de beni dun tanidi!

• ayrıl bence sen bır korkakla yapamasınn senın arkadasın korkums ve senı degıl onu tutmus suratle uzaklas kadınını koruyamıyan bır erkek olmaz ok

0|0
    0|0
  • arap sen içme b*kunu çıkarıyon:)

0|1
    0|0
  • eyerki delikanlı olsaydı eyerki gerçekten sevseydı en iyi arkadaşı bıle olsa restı çeker

0|0
    0|0
    • Sevgilimi tanimasam zaten ayrilirdim. Gene de yorumun icin mersi

• belliki hepiniz sarhoşmuşsunuz .. :)

0|1
    0|0
  • Halen buna sevgilim diyorsan sana yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • hangi dağdan gelmiş o züppeler? affetme, ayrıl, kurtul

0|0
    0|0
  • bir de ayrılıyımmı diye soruyosun neyi bekliyosun kızım

0|0
    0|0
  • kesinlikle ayrıl neden sesini cıkarmamış , hem onane senin durumundan

0|0
    0|0
  • yeni senen de berbat geçebilir dikkat et

0|0
    0|0
  • her agzı olan alkol içmemeli

0|0
    0|0
  • nasıl bu duruma kendini düşürdün yaa kadındaki olması gerekn ASALET nerde

0|0
    0|0
  • yazık ya böylelerinin sevgilisi varya bişy demiyorum.

0|0
    0|0
  • sert konuşacağım ama benide anlayışla karşıla

1 bir erkeğin evine gitmek onunla yatman anlamına geliyor

2 sana yapılan hakaret sevgiline yapılmış sayılır

3 sevgilinin sessiz kalması demek onayladığı anlamına gelir

tavsiyem sevgilini bırak namusuna sahip çık

evlilik akdini almadan kimseyle yalnız kalma

0|0
    0|0
  • arkadaşın sarhoş olduğu için o anlık tepki vermemiş olabilir,ama eğer şu an pişmanlık duyup geröekten o arkadaşıyla görüşmüyorsa seni önemsiyodur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Baştan sona yanlışlarla dolusun kızım.Sen nasıl istanbullusun tanımıyomusun istanbulu? insan kendini kaybetcek kadar içermi bi bayan olarak yuhhh. Dua et seni alıp kullanıp kullanıp atmamışlar biyerde. Sen bide kalkıp seni sarhoş halinle o kadar üzen insana sevgilim falan mı diyosun bide elalemin evinde kalmışsın. Madem sokaklarda sabahlayabiliyosun tutsaydınız o gece için bi otel başbaşa kalsaydınız.Elalemin evine gidilir mi be.

1|0
    0|0
    • Evet, tamami ile yanlis ve berbat bi gece gecirdim/ gecirdik. Otellerin cogu dolu idi. Yorumunuz icin mersi

• Senin alkol alman da,o adamın evinde kalman da,öyle biriyle sevgili olman da,her şey yanlış.

Allah büyük konuşturmasın ama,öyle birinin yüzüne bile bakmam.

0|0
    0|0
  • Kızım hala kafan mı gogo? Bildiğin seni şey yerine koymuş senin godo.. 'ta sallamış başını.Sarhoşken başıan bir hal gelse ne halt edecektin?

0|2
    0|0
  • Brezilya dizisi gibi bir gece geçirmişsin, şimdi yeşilçama geçip aklını başına al ve bırak şu soytarıyı. Erkeğim diye dolaşmasın, gece gece yanında seni taşıyıp koruyamayacaksa niye çıkardı heyvan?

1|1
    0|0
  • Unutma o zaman sarhoştu . İçki kötülüklerin anasıdır . Normalde seni kırıyor mu ? üzüyor mu ? Ama yinede sana o kelimeyi söyleyen insanı linç etmesi gerekirdi ama sana vurdu . Belkide kalacak yeriniz olmadığı için susmak zorunda kaldı bilemiyorum ama ben olsam ne olursa olsun bitirirdim . Karar senin .

0|0
    0|0
    • Dilara yorumun icin sag ol

Sevgilim normalde cok iyi davranir bana. Ve birbirimizi cok seviyoruz. Kalacak yeri olmadigi icin sustu

• Sustu hadi tamam ama sana neden vurdu bu kadar ileri gitti ?

• Ben de arkadasina bagirdim ya o sira vurdu. O da cok pisman oldu sonra tabii ki Dilara

• evet ayrılırdım .. sevgilinin kalacak yeri olmadığı için susmuş belli ki .. aptal ben olsam sevgilimle dışarda sabahlarım yinede kalmam oadamın evinde arkadaşlıktan men ederim şok oldum :S

0|0
    0|0
  • haysiyetsizliğin önde gidenini yaşatmış sana.. Ve sırf kalacak yeri olmadığı susmuş çıkarcı herif.. hemen ayrıl hemmeeennnnn!

0|0
    0|0
  • oyle bırısıne hala sevgılım mı dıyosun_?

0|2
    0|0
  • Bazen inanamıyorum burda okuduklarima. ..

1|0
    0|0
  • bas tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • ne kadar üzüldüğümü anlatamam sana :(( umarım unutursun..

0|0
    0|0
    • Cok tsk ederim yorumunuz icin.

• ok.. sakın bir şey hissedeyim deme. olumlu ya da olumsuz. bu olayların, bununla hiçbir alakası yok kuzum..

onlarla herhangi bir şey hissetmeden, mekanik bir şekilde gibi konuşabilirsin. olanların senin için hiçbir anlamı olmadığı onlara gereken cevap olacaktır. bunun sadece seninle alakası var.

yapacağın en büyük hata kendini suçlu hissetmek. hissetme de.

• bi süre de telefonlara falan çıkma sonrasında.

sonra herşey geçince salim kafayla sevgiliye şut çekip çekmeyeceğini düşünürsün bir güzel.

rahatça düşünürsün..

iyi geceler..

• kendine sor bi.ne işin var içkili mekanlarda için sonra gelin sorun

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın sünepenin tekiymiş

bu saatten sonra ona saygi duymazsin herhalde?

çek sifonu

1|1
    0|0
  • Hayret ettim valla..o sevgili dedigin kisi sana hicbir deger vermior..hem seni korumadi..ustune bide vurmus he..ve sende napardiniz dion..

0|0
    0|0
  • Sen bence affet onu ne yapmış ki hiç yani?

Yuh yani hala ne olacak diye soruyor musun? Ayrıl tabi..

0|0
    0|0
  • oha ya hala napsam diyemi düşünüyorsun bu insan sana vurmuş daha ötesi varmı

0|0
    0|0
  • O sevgilinin taaaaa...

Anladın sen onu...

Sevgilim demeyin şöyle köpeklere yaa :S

0|0
    0|0
  • bı kere sıddet uyguladysa devamı gelır soyleyım san a

0|1
    0|0
  • ah şu alkol yok mu beni de bitirdi :) ayrıl gitsin ondan bi halt olmaz bak ciddiyim ben

0|0
    0|0
  • Hala birlikte misin?

0|0
    0|0
  • benim anlayamadığım arkadaşı durduk yere mi sana o.. dedi

0|0
    0|0
    • Evet, sarhos oldum ya o yuzden mekandan erken cikmak zorunda kaldik. Ondan o... K... Dedi

• saçmalık... bi daha görüşme 2siyle de,bugün orada ağzını açıp ona bir şey diyemeyen bir de sana tokat atan yarın arkadaşı senle yatmak istediğinde sırtını sıvazlar..

• geç seni savunmasını dayak atmış adam. hala burda gelmiş napardınız diyorsun. ben olsam polise gider darp için rapor alır mahkemeye verirdim şerefsizi

0|0
    0|0
    • O serefsiz degil!

• Bana hakaretler eden arkadasina manevi tazminat davasi acarim; AMA sevgilime asla!

• evet haklısın sevgilinin şerefsizliği şu cevaptan sonra bana daha sevimli görünmeye başladı. güzelim ne halt edersen et. umarım bir süre sonra şu yazdıklarını pişmanlıkla hatırlamazsın

• Sen hatalısın, böyle bir erkekle nasıl olurda hala konuşmaya devam edersin? Nıye düşürürsün kalıtenı nıye? Şimdi kalan onurunu koru ve bir daha bakma suratına.. Eğer aksı durumda ilerlersen çok pişman olursun. Yazık ya

0|0
    0|0
    • Ayrilarak milleti sevindirmem ki. Normalde sevgilim dunya tatlisidir

• Sevgilin dunya tatlısı olabılır ama, karaktersız onursuz biri bunu da bıl.

• Sustu orada tek hatasi bu!

Yükleniyor...