Spor yapınca karın acıkması?

spor yapınca karnım acıkıyor arkadaslar ama ben cok ıyı bı ogun yapıyorum spordan once karbonhıdrat yuklemesı yapıyorum desek yerıdır butun bunları sındırıyormuyum ben bu yuzden mı karnım acıkıyor

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• spordan 1,1.5 saat once ana menunu yemelısın. donuste acıkman normal
    ama karbonhıdrat zaten cok cabuk acıktıran bı besın grubu. spora ne zaman gıdıyorsun bılmıyorum ama ben sabah kahvaltıdan sonra gıder oglen doner donustede proteınlı ogle yemegımı yerdım. bıde boyle dene bakalım. ha bıde spor sırasında 1 lt su ıcmeye calıs.

0|0
    0|0
    • genelde hayat kosullarımdan dolayı spor saatlerı gece 10 dan sonra yanı aksam yemegı yıyorum 2 saat sonra spor yapıyorum gıbı bırsey belkıde cok kardıo agırlıklı calıstıgım ıcın acıkıyorumdur

• haha :D yok ya bende o kadar mıde yok ama spordan sonra acıkıyorum ve bırseyler yemek ıstedıgımm kesın dogrudur tutuyorum kendımı bazen cok cok gozlerım kararıcak kadar acıkıyorum oyle durumlarda bosverıyorum artık yıyorum ama mısal bugunkı spordan sonra acıktım ama yemedım onun yerıne su ıcıyorum

• Bilgisiz eleman görüş sahibi

Erkekler Ne Diyor 4

• inan bende gunde 5 6 öğün yiyesim gelıyor ama bir yerde dizginliyorum kendımi :D

0|0
    0|0
  • Basit şeker alman gerekiyor , Ülker çikolatalı süt iç , 1/3 oranında Protein-Karbon oranı var.

0|0
    0|0
    • spordan once proteınle berabermı almalıyım karbonhıdratı

• Spordan sonra alman lazım , hem şeker ihtiyacını da karşılar :)

• Ortaya karisik

0|0
    0|0
  • Gayet normal. Vucudun cok iyi sindiriyor ve eminim guzel bir vucuda sahipsin:)

0|0
    0|0
    • evet cok sukur tesekkur ederım yanı bu normal bır durum dıyebılırız

• Ornek olsun diye dedim. Serbetli tatlilar cok kalorili olur. Dondurmadan acilmisken 100 gr dondurmada 750 kalori var. Yani 2 gunluk sporuna denk geliyor. Cok karisik isler ya. Vucuduna iyi bak yasayabilecegin tek yer orasi:)

• ciddimisin ben 1 top vanılyalı dondurmayı 90 kalori dıye bılıyorum 2 topu hıc gecmem ama soyledıgını dıkkate alıcam sagol

Kızlar Ne Diyor 2

• Yediğini yakıyorsun. Spordan sonra yemelisin.

0|1
    0|0
  • Bana da hep aynısı oluyor buna bir çözüm lazım 😣

0|0
    0|0
    • valla spor yapıyorum o kadar ve yemek ıstemıyorum ıster ıstemez spordan sonra tansıyonum dusuyor resmen dehset acıkıyorum bazen :(

Yükleniyor...