Kapalı şekilde spor?

Kapalı bir bayanım fitness a gitmek istiyorum (sadece bayanların olduğu) hangi kıyafetleri götürmem gerekiyor hiç bir bilgim yok ve yeni kapandım eklemek istiyorum bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim bildiğim erkeklere karşı kapanman gerek bayanlara karşı değil orda normal takıl işte :D

0|0
    0|0
    • Mantıklı :D yorumun için saol :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayak bileklerine kadar uzanan eşortman altı ile herhangi bir tişört işini görecektir.

0|0
    0|0
  • b fit diye bayanlara özgü spor salonları var. türbanlı ya da kara çarşaflı girer başın kapalı halde ama spor eşortmanlarınla sporunu yapar duşunu muşunu alır giyinir kuşanır çıkarsın. yok bayanlardan da rahatsız olurum pardesü ile felan spor yaparım diyorsan almazlar seni

0|0
    1|0
  • bazi yerler sadece kizlara ozel orada istedigin sekilde giyinebilirsin erkek yok yani

0|0
    0|0
  • Bol kiyafetler :)

0|0
    0|0
  • Kapalı salon sporlarını çok önermem. Açık havada yürü, parklarda egzersiz aletleri oluyor onlara çalış, daha iyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bayanların birbirlerine haram olan bölgesi göbek ile diz kapağına kadarolan kısım. bu bölgeyi kapattıktan sonraa ne giyeceğinin bir önemi yok yalnız bayanlar içindeysen

0|0
    0|0
  • eve bisiklet veya koşu bandı alsan daha mantıklı olur çünkü karışık salonlar hiçte göründüğü gibi olmuyor..

0|0
    0|0
  • Bayanlara özelde istediğini götür anam. Açıl saçıl rahat ol. Oradakilerin yarısı dışarıda kapalı zaten.

0|0
    0|0
  • bayanların olduğu saatte gidersen tişört alt eşofman yetterli

0|0
    0|0
  • Bende dusunuyorum ama sadece bayanlarin oldugu bir yer bulamadim.. Tesettur esofman takimlari var rahat olmak icin alabilirsin ama sadece bayanlar icin olan bir yerde bunada gerek yok acik bile giyinebilirsin olcusuyle..

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında teşekkürler yorumun için :)

• İstanbul

• Gittigin spor salonunun ankarada subeleri var miymis sorma sansin var mi? ya da ismini soylesen arastirsam ben

Yükleniyor...